2017 Taşlı Ayakkabı Modelleri

Paylaş
 

Taşlı ayakkabı modelleri,  2017 yılında oldukça tercih edilen ve trend eğilimi gösteren ayakkabılardır. Kadınlar taşlı aksesuarları çok fazla beğenirler ve aksesuarlarda olan bu taş tercihlerinin ayakkabılarında da görmek istediklerini fark eden tasarımcılar 2017 yılında taşlı abiye ayakkabılara daha fazla önem vermeye başladılar.

Muhteşem tasarımlara sahip olan taşlı ayakkabı modelleri oldukça çok çeşitle karşımıza çıkmaktadır. Taşlı ayakkabılar genellikle özel gecelerde ve abiye elbisenin altına tercih edilmektedir. Bundan dolayı gecede tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen kadınların öncelikle tercihleri taşlı ayakkabı modelleri olacaktır. Bu tür tasarıma sahip ayakkabıların genellikle fiyatları da oldukça yüksektir. Size vereceğimiz birkaç tavsiye ile bütçenize uygun ayakkabıları kendiniz rahatlıkla tasarlayabilirsiniz. Burada önemli nokta kullanacağımız yapıştırıcının kalitesi olacaktır. Çeşitli simleri ve taşları bir yapıştırıcı yardımı ile normal ayakkabılarınıza yapıştırarak harika tasarımları düşük bütçeyle sizlerde hazırlayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle taşlı abiye ayakkabı modellerini paylaştık ve sizler için küçük bir galeri hazırladık. Bu galeride hem kendi tasarlayacağınız ayakkabılar hakkında fikir edinebilir hem de ayakkabılar arasından beğendiklerinizi inceleyebilirsiniz.

 

taslı ayakkabı modelleri 1taslı ayakkabı modelleri 2 taslı ayakkabı modelleri 3 taslı ayakkabı modelleri 4 taslı ayakkabı modelleri 6 taslı ayakkabı modelleri 5

Bir önceki yazımız olan 2016 İLKBAHAR/YAZ - LOUİS VUİTTON başlıklı makalemizde louis vuitton elbise, louis vuitton elbise modelleri ve louis vuitton gece elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 1898 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com