Adet Sancısına Bitkisel Çözüm

Adet Sancısına Bitkisel Çözüm
Paylaş
 

Adet Sancısına Bitkisel Çözüm

Genç kızların ergenlik dönemin de ki en büyük korkularından bir tanesi olan adet sancıları ,  kesinlikle  her kadının yaşadığı acılı bir dönemdir. Belli aralıklarla sancı şeklin de gelerek, bazılarında düzenle, bazılarındaysa düzensiz olarak sıralanabilir.

Adet Sancıları İçin Bitkisel Tedaviler

Gerekli, ilaç tedavisinin de mümkün olduğu adet sancıları belli bir dönem var olarak, bu dönemi atlatmanızla birlikte kaybolacaktır. Ama işte bu dönem esnasında ki dayanılmaz bu sancılar için bitkisel tedaviler de epeyce işe yaramaktadır.

Adet Sancısı İçin Bitkisel Tedavi Tarifi

İlk olarak adet sancılarını geldiği anlarda, bir kaba normal sıvı yağı veya zeytinyağını iyice kızdırın. Daha sonra bir kaşık boyutundaki pekmezi bu kızardığınız yağın içerisine dökün. Ve olabildiğince sıcak şekilde  bu karışımı için. Belli bir düre sonra adet sancıları ve ağrılarının kesildiğini göreceksiniz. Ayrıca şunu da belirtmeliyiz ki, süt gibi içeceklerinde sıcak olarak içildiğin de adet sancıları ve ağrılarından kurtulabilirsiniz. Yani daha çok sıcak içecekleri ağırlında bir bitkisel tedavi ile adet sancılarına çözüm bulabilirsiniz.

Kesinlikle herhangi bir yan etki vermeyen bu karışım sayesinde bir çok bayan adet sancılarından kurtulabilir.Adet sancıları ve adet dönemine iyi gelen şifalı bitkiler hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili bölüme bakabilir kendi bitkisel kürlerinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hamilelik Belirtileri Nelerdir Ne Zaman Başlar? başlıklı makalemizde Gebelik Belirtileri Nelerdir, Gebelik Ne Zaman Başlar ve Hamilelik Belirtileri nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 35 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
2017-10-26 10:37:45
yorum ikonu
2017-09-18 11:28:10
yorum ikonu
Tatlı Krizlerinden Korunmanın Yolları | Kiloverdirirmi.Com: […] ihtiyacı, stres, yaşam şekli, beslenme şekli gibi birçok faktöre
2017-09-18 11:12:22
yorum ikonu
Sağlıklı Beslenmek İçin 10 Kural | Kiloverdirirmi.Com: […] uzak durulmalıdır. Vücut suya çok fazla ihtiyaç duymaktadır, özellikle
2017-09-16 18:32:00
yorum ikonu
Verdiğiniz Kiloların Kalıcı Olması İçin Ne Yapmalı | Kiloverdirirmi.Com: […] onca uğraş sonucu verilen kilolar ne yazık ki bir süre sonra
2017-09-14 11:49:32
Kiloverdirirmi.Com