Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme

Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme
Paylaş
 
loading...

Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme

Kadınların yaşamlarının çeşitli dönemlerinde göğüslerinin iriliğini veya küçüklüğünün yanı sıra sarkma ve şekil bozukluklarında şikayet ettiği görülüyor. Çeşitli yöntemler arasında silikon ve ameliyatlar yer almaktadır. Doğallıktan vazgeçemeyenler için ameliyatsız göğüs dikleştirme, yöntemleri bulunmaktadır. Bu yönde taleplerin artmasıyla birlikte göğüs dikleştirme egzersizleri ve farklı uygulamalar geliştirilmeye başlanıyor. Yapısı itibariyle desteği bulunmayan ve zaman içerisinde yapısında bozulma görülen memeler için göğüs sıkılaştırma ihtiyacı doğabiliyor. Desteksiz olduklarından diğer organlara nazaran çok daha kolay etkilenebilmektedirler.  Meme sarkmasının nedenleri genel olarak üç gruba ayrılmaktadır. Hızlı şekilde kilo alıp verme ilk nedenleri arasındadır. Kilo değişiminden eklenen dokular ile yağ tabakasındaki değişiklik etkili olmaktadır. İkinci olarak doğum sonrasındaki gelişmelerdir. Bu dönemden sonra oluşan deformasyonlar kalıcı olabilmektedir. Üçüncü olarak Yaşlanmaya bağlı azalan hücre yenilenmesi nedeni ile sarkmalar ve şekil bozuklukları meydana gelebilmektedir.

Ameliyatsız meme dikleştirme, yöntemleri kısmen de olsa tatmin edici sonuçlar verebilmektedir. Küçültme ve büyütme üzerine seçenekler sınırlı iken meme dikleştirme hareketleri ile şekli bozulan göğüslerin toparlanma şansı bulunmaktadır. Meme dikleştirme egzersizleri uzmanların eşliğinde herkesin yapabileceği tarzda anlaşılır halde aşağıdaki video yer almaktadır. Kendini iyi hissetmeyen bu yönde problemleri olan bayanlar göğüs kaldırma hakkında merak edilen birçok konuyu videolar ile öğrenebileceklerdir. Farklı etken maddeler ile üretilen krem tarzı ürünler bozulan cilt yapısını tamir etmeye yönelik etkileriyle bu aşamada yardımcı olabilmektedir.

Şekli bozulan memeyi egzersizler yaparak dikleştirmek, diğer adıyla dikleştirme egzersizleri, ameliyatsız seçenekler içerisinde masrafsız ve kolay olanıdır.

Bir önceki yazımız olan Fit Bir Vücuda Sahip Olma Yolları başlıklı makalemizde Fit Bir Vücuda Sahip Olmak için, kilo vererek güzelleşme ve zayıflama ile güzellik ilişkisi hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 327 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com