Ananas Diyetiyle 2 Günde 3 Kilo Verdiren Diyet

Paylaş
 

kkk-572x290-yeni-çıkacakAnanas Diyetiyle 2 Günde 3 Kilo zayıflama verdiren diyet
Ananas Diyeti, her mevsim yapılabilen ve oldukça lezzetli bir bitkisel diyet türüdür. Ananas diyetinin başka meyve diyetlerinden ayırt eden en önemli yönü, zayıflamak adına hiçbir kalori sayımı veya özel diyet reçeteleri gibi bir olaya gereksinim duyulmadan uygulanabilmesidir. Şok diyet türünde olan Ananas diyeti 2 günden daha fazla sürede uygulanmamalıdır. 2 günlük Ananas diyetinin sonunda 2 ila 3 kilo arasında yağ yakarak zayıflama hedefine ulaşacaksınız. Bu diyeti bir hafta aralıklar ile uygulamak mümkündür.
Peki Ananas Zayıflatırmı?
Ananasın yararları çoğu diyet ve beslenme uzmanı tarafından bilinen ve zayıflama ilişkisi bilimsel olarak meydana çıkarılmış bir olgudur. Ananasın içinde bulunan bitkisel enzimler vücudun yağ biriktirmesini engellemekte ve sindirim sistemini daha fazla çalıştırırak kalori harcanmasına yardım etmektedir. Günlük olarak 2 kilo kabuğu soyulmuş ananas ile veya 1 litre doğal ananas suyuyla Aananas diyeti’ni uygulayabilirsiniz. Ananas suyu içine şeker vs atmamanız gerekiyor. Zaten ananas suyunda bulunan meyva şekeri (fruktoz) sizin kan şekeri değerinizi yükselterek iştahi keserek açlığı yatıştırarak ve fazla yemek yemenizi engelleyecektir.
Ananas Diyeti nasıl yapılır ve uygulanır.
Ananası ilk önce ince ince dilimler şekline getirerek kahvaltı sırasında kahvaltıdan 2 saat sonra, öğle yemeği ve Aksam yemeği yerine yiyeceksiniz. Şayet ananas suyuyla diyeti uygulayacaksınız her öğünde 250 ml Ananas suyu içeceksiniz. Bunun haricinde 2 gün boyunca ne bir şey yiyeceksiniz nede içeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Üzüm Kilo Verdirir Mi? başlıklı makalemizde Üzüm Kilo aldırır mı, Üzüm Kilo Verdirir Mi? ve Üzümün faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 470 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com