Aşkın Belirtileri

Aşkın Belirtileri
Paylaş
 
loading...

Aşkın Belirtileri

Yaşamın sonsuz ve vazgeçilmez duygularından birisi aşk olsa gerek. Bazen karşılıklı, bazen de karşılıksız kalan aşklar her daim kişinin kalbinde büyük kıpırtılar oluşturmaktadır. Aşk birçok kişi tarafından da fark edilemeyen durumlardan biridir. Beklenmedik anlarda kapınızı çalan bir aşkın farkında olamayabilirsiniz. Peki aşkı gösteren belirtiler nelerdir? İşte sizlere aşka dair duygusal belirtilerden birkaçı;

Aşkı gösteren belirtiler nelerdir?

Kalp atışları

Aşkın en önemli belirtisi kalp atışlarında başlayan ani hızlanmalardır. Aşkla birlikte tavan yapan adrenalin üretimi kalp atışlarınızı hızlandırarak sizi tüm çılgınlıklara hazırlar.

Avuç içlerinde terleme

Adrenalin üretiminin artış göstermesi ile birlikte ortaya çıkan belirtilerden birisi de avuç içlerinde terlemedir. Özellikle de aşık olduğunuz kişinin ellerini tuttuğunuzda avuç içinde oluşan aşırı terleme aşkınızın önemli bir belirtisidir.

Gözlerde aşk

Kalp atışlarının hızlanması, avuç içinde terleme ve göz bebeklerinin büyümesi aşka dair önemli belirtileri birleştirmektedir. Kişi farkında olmasa da aşık olduğu kişiye etkili bakışlarla odaklanmaktadır.

Yüzde kızarma

Aşkla birlikte karşınızdaki kişiyi gördüğünüzde utanmadan dolayı yüzünüzde bir kızarıklık oluşacaktır. Çoğu zaman aşık olduğunuz kişiye baktığınızda ya da onu gördüğünüzde yüzünüzün kızarması aşkınızı ele verecektir

Karın ağrısı

Adrenalinin yükselmesi ile birlikte karın bölgenizdeki kaslarda da ağrı oluşacaktır. Aşkınızı ele veren belirtilerden birisi de karın bölgesindeki ağrı olacaktır.

Aşkın belirtileri kişiden kişiye değişse de onu gördüğünüzde kalbinizi kuşlar kadar özgür hissetmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Atıştırarak Zayıflayın başlıklı makalemizde atıştırarak zayıflama, yemek yiyerek zayıflama nasıl olur ve yiyerek kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 293 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com