Bacak İnceltmenin Hızlı ve Kolay Yolları

Bacak İnceltmenin Hızlı ve Kolay Yolları
Paylaş
 

Bacak İnceltmenin Hızlı ve Kolay Yolları

Zayıflamaya karar verdiğimiz de hep aynı hatayı yapıyoruz. Yemekleri kısıtladığımızda yeterli olacağını düşünüyoruz. Sonucunu gördüğümüzde de kendimizi sevmez ya da hayata küser bir hal almaktayız. Elbette beslenmenize dikkat etmeniz önemlidir. Fakat beslenmenin yanında ona arkadaşlık edecek egzersizler yapmanız gerekmektedir. Her kadın vücudunda bir bölgesinin daha güzel olmasını ister. Çünkü o bölgesini beğenmemektedir. Kadının en çok ön planda tuttukları bacaklarıdır. Eğer biraz kalın bir görünümdeyse bacaklar, o zaman kadının kendisine olan güveni de azalmaktadır. Bacakları inceltme yolları sanıldığı kadar zor değildir.

Bölgesel Olarak Zayıflama Hareketleri

İş yerinde özellikle oturarak çalışan insanların vücutlarındaki yağlar hareketsiz kaldığı için belli bir süre sonra kendisini vücuttaki bölgelere dağıtmaktadır. Bu nedenle hareketsiz kalmamanız için boş kaldığınız her dakikayı hareket ederek geçirmelisiniz. Eve giderken birkaç durak önce inebilir o mesafeyi yürüyerek gidebilirsiniz. Bacak bölgelerinin incelmesinde yürüyüş yapmak en etkili sporlardan birisidir. Ev ortamında kendinize yarım saat ile bir saat arasında spor imkânı sunabilirsiniz… Mekik incelme egzersizlerinde en etkili ve herkes tarafından bilinen en yaygın egzersizdir. Bacakları inceltmenin en hızlı yolu bisiklet sürme tekniğidir.

Bacaklarınızı İstediğiniz Forma Sokma

Mini etek giymek tüm bayanların genel olarak duyduğu bir özlemdir. Kimi özgüveni yüksek tutarak giymeyi başarır. Kimisi ise bacaklarını beğenmediğinden giyemez. Sizde istediğiniz o eteği giymek istiyorsanız günde bir saatinizi kendinize kısacası bacaklarınıza ayırarak egzersizler yapmalısınız.

Çok kısa zamanlar ayırarak kısa zamanda sahip olacağınız bacaklarınıza hayret edeceksiniz. Bunun için yiyecek ve içeceklerinize de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bacaklarınızı inceltme hareketleri sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Bacaklarınıza Zararlı Besinler

Öncelikle şunu kabul etmemiz gerekiyor. Yapı olarak biz kadınların vücutları yağ depolamaya programlanmış. Bu nedenle yedikleriniz sizlere kilo olarak geri dönmektedir. Kilonun oluşturacağı ve geri verildiğinde gitmesi zor olan bölgesel kalınlaşmalar bulunmaktadır. Bu nedenle çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Size yol ve su olarak geri dönmeyecek olan bu besinler tamamen yağ depolamanıza neden olacaktır. Bunun sonucu olarak da hayvansal gıdalardan, hamburger ve cips ürünlerinden ya da o çok sevdiğiniz çikolata, patates kızartması gibi düşmanlarınızdan uzak durmanız gerekmektedir.

Bacaklarınızı İnceltmenin Yolları

Bacak inceltme yolları konusunda size vereceğimiz bilgileri kesinlikle uygulamalısınız. Çok kısa süre sonra eminim bizlere teşekkür edeceksiniz. Öncelikle yüksek miktarlarda karbonhidrat ve az miktarda yağ içeren bir diyet programına başlamalısınız. 30gr dan fazla yağ tüketmemelisiniz. Bu oranın en fazla 10gr doymuş yağ olmalıdır. Balık, et ve tavuk gibi et ürünlerini pişirmeden önce yağlarından iyice arındırmalısınız. Bol meyve ve sebze tüketmelisiniz. Esmer ekmek, pilav, makarna ve fasulye gibi tahıl ve karbonhidrat içeren gıdaları tercih edin. Kendinizi kasmadan bacakları inceltme egzersizleri düzenli olarak yapılmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Bölgesel Yağlanmaya Neden Olan Besinler başlıklı makalemizde bölgesel yağlanma çözüm, bölgesel yağlanmaya neden olan yiyecekler ve karın kalça yağlanma sebepleri hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 250 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com