Baş Ağrısına Bitkisel Çözüm

Baş Ağrısına Bitkisel Çözüm
Paylaş
 
loading...

Baş ağrısına bitkisel çözüm

Baş ağrıları en çekilmez rahatsızlıklardan olup, her birey de görülebilmektedir. Baş bölgesinde ki, dönme ve şiddetli basınç hissine mağrur kalan baş ağrıları için var olan haplarda büyük ölçü de etki etmektedir.

Baş ağrısı için bitkisel çözüm önerileri

Kimi zaman sürekli olarak baş ağrısına kapılan bireyler de bu bir hastalık haline gelmişken, bazı bireylerde de geçici olarak gelen bir rahatsızlıktır. Vücuda halsizlik hissine de yol gösteren baş ağrıları için önerilen yöntemlerden bir tanesi de yemeyi, içmeyi azaltmak, fazla uyulmamak ve rahat olabileceğiniz şeyi yapmaktır. Stres, sıkıntı, açlık gibi durumlarda da cereyan eden baş ağrıları için nane limon gibi bitkisel tedavi çözümlerinin yanı sıra gül suyu ve kişniş karıştırılarak lapa yapılır ve başa sürülerek bölgede ki ağrıyı kesebilir.

Baş ağrısı için papatya suyu

Bitkisel çözümleri en geniş olan rahatsızlıklardan bir tanesi olan baş ağrıları için bir diğer formül de papatya suyunu kaynatarak içmektir. Bunun yanı sıra kabak suyunun da ağrıyı kestiği söylenilirken, bir bardak ölüsün de limon suyu içilmesinin de gerektiğinin altını çizelim.

 

Bir önceki yazımız olan Güneş Lekelerine Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde güneş lekelerine bitkisel çözüm, güneş lekesi bitkisel nasıl geçer ve güneş lekesi bitkisel tedavi hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 229 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com