Basen İnceltmenin Hızlı ve Kolay Yolları

basen inceltme
Paylaş
 
loading...

Basen İnceltmenin Hızlı ve Kolay Yolları

Tüm bayanların muhakkak vücudunda bulunan her hangi bir bölgesiyle sorunu vardır. Bu genelde göbek, karın, kol, bacak ya da basen olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınlar genel olarak güzel ve fit bir vücuda sahip olmanın hayalini kurmaktadır. Basen inceltme hareketleri ile istenilen basen bölgesine sahip olabilirsiniz.

 Basen Oluşmasındaki Etkenler

Masa başında çalışıyorsanız ve daha az hareket odaklı bir yaşam biçiminiz varsa basenlerinizin ve kalçalarının genişlemesi olasıdır. Her kadın elbette yuvarlak sıkı bir kalçaya mükemmel bir basene sahip olmayı. Sürekli oturmak zorunda kaldığınız için kalçalar ve basenler zamanla kendilerini bırakır ve yağ ile kaplanmaya karar verirler. Basen inceltme diyeti adı altında yapılan birçok diyet maalesef tek başına sonuç alamamıştır. Bunun en başlıca nedeni ise hareketsiz bir vücuda siz ne yaparsanız yapın işe yaramayacak olmasıdır. Öncelikle hayat biçiminize bir el atmanız gerekmektedir.

 Basen İnceltmek İçin Beslenme Kuralları

Öncelikle hayvansal yağ içeren bütün besinlerden uzak durmalısınız. Çünkü basen bölgesinde oluşan yağlar selülitin en büyük nedenidir. Hayvansal gıdalarda sizin mükemmel bir basene sahip olmanız için büyük engeldir. Sebze ve meyve türündeki gıdaları mümkün olduğunda et ürünlerine tercih etmelisiniz. Diyet yapıyorum ama gram selülitim gitmiyor mu diyorsunuz? Gitmez tabi! Genellikle diyet listelerine bir göz atacak olursak hepsinde muhakkak hayvansal yağ içeren yiyecekler bulunmaktadır. Basen inceltme yolları maalesef sadece bunlarla sınırlı kalmıyor.

 Basen İnceltici Hareketler

Hem güzel, sıkı vücudum olsun hem de yatayım demek yok. Hemen kalkıyorsunuz ve koşmaya gidiyorsunuz. Ben koşamam diyorsanız yürüyün. Hiç farketmez. Eğer istediğiniz bir vücuda sahip olmak istiyorsanız diyet listenizin yanına bir tutam spor eklemeyi unutmamalısınız. Yürüyüş yaptığınız zaman vücudunuzda bulunan 600’den fazla kas birden çalışmaktadır. Sağlıklı bir yaşam için tüm uzmanlar yürüyün demiyorlar mı? Sizce bunu neden söylüyorlar. Siz sporunuzu zevkli bir hale getirebilirsiniz. Takın kulaklığı eviniz denizin bulunduğu bir ildeyse çıkın sahile verin kendinizi denizin mis kokusuna ve müziğin kollarına… yok benim denize evim yakın değil diyorsanız bulun kendinize yeşillik doğa ile başbaşa kalabileceğiniz bir ortam… kulağa hoş gelmeye başladı değil mi? Hamburger, patetes, cips ve bunun gibi size düşman olan besinler yasak. Önce midenizi tutun. Sonra güzellik gelecektir.

 Hareketli Egzersizlere Ne Dersiniz?

Öncelikle vücudunuzu biraz dinlemelisiniz. Ne kadar dayanıklı ve ne kadar spor konusunda azimli öğrenmelisiniz. Basen inceltme hareketleri sizlere diyetin yanında yardımcı olacak ve çok hızlı bir şekilde incelmesini sağlayacaktır.

Günde alışkanlık haline getirmeniz gereken iç bacak çalıştırıcı yöntemler seçmelisiniz. Böylelikle iç bacak bölgeniz incelirken basenlerinizde onu kıskanarak incelecektir. Mekik, yürüyüş, bacak çalıştırıcı hareketler, koşu bu tarz sporlar bölgesel incelmeye yardımcı sporlardır. Eğer benim vaktim yok veya tek başıma yapamıyorum diyorsanız muhakkak bir spor kursuna yazılmalısınız. Bir çok video sitesinde bulabileceğiniz  bölgesel incelme hareketleri video tarzında videolar bulunmaktadır. Bunları izleyerek evde kendiniz halledebilirsiniz. En son çare kursa başvurmalısınız.

 Kesinlikle Yapılması Gerekenler

Nasıl diyet yaparken hayatınızın yaşam biçimi haline getiriyorsanız bir takım kuralları… İncelmek istediğiniz zaman da bu kuralları hayata geçirmelisiniz. Günde 2,5 litre suyu muhakkak içmelisiniz. Yeşil çay ve doğal meyve sularını tüketmelisiniz. Basen inceltmenin hızlı ve kolay yolları aslında sizlerin elindedir. Yediğiniz ve içtiklerinize dikkat ettiğinizde biraz da hareketlilik getirdiğinizde gününüze herşey kendiliğinden gelişecektir

Bir önceki yazımız olan Göbek Nasıl Eritilir? başlıklı makalemizde göbek eritme, Göbek Nasıl Eritilir ve kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 886 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com