Bebek Patikleri

Bebek Patikleri
Paylaş
 

Bebek Patikleri

Renkli ve değişik bebek patikleri yapılışı hakkında bilinmesi gereken püf noktalar sayesinde kolaylıkla bebeklere hazırlamak mümkün olmaktadır. Bebek patik modelleri hakkında hazırladığımız kataloğu inceleyerek kendi beğenebileceğiniz tarzları oluşturabileceksiniz. Bebek patiği örmek diğer örgülerde olduğu gibi çok zaman almamasının yanında uygulanacak modellerde çok kolay olmaktadır. Görsel olarak hazırlanan kolay bebek patik örnekleri bire bir uygulanacağı gibi kendi beğendiğiniz modellerin bir araya getirilmesiyle yapılabilmektedir. Anlatımlı olarak bebek patikleri nasıl yapılır, yapısı itibariyla çok küçük olduğundan ince işçiliğe dikkat etmek gerekir, modellerin kolaylıkla ortaya çıkması bir iki gün gibi kısa sürede sonuç alınabilmesi ilgiyi daha çok arttırmaktadır. Henüz yürümeye başlamadıkları için tabanın ayakta durmaya daha uygun olarak tasarlanması sorunu oluşmayacaktır. İlerleyen yaş gruplarındaki bebeklere daha farklı modeller gerekmektedir.

Bebek patikleri yapılışı

El işi örgülerin bir çok çeşidinin kullanarak yapılan modeller yürüme çağına gelmeyen çocuklar için daha puf ve havalı modelleri kullanılırken yürümeye başlayan çocuklarda özellikle tabanı daha düz olanlar tercih edilmektedir. Yapılan detaylı anlatımla küçük zincirler yapan bayanların dahi kolaylıkla yapabileceği hale dönüştürülmüştür. Renklerin uyumu dikkat edilmesi gereken en önemli unsurların başında gelmektedir. Sürünen emekleyen bebeklerin patiklerine renk seçimi yaparken biraz koyu ve hoş olan tonların seçimi daha kullanışlı olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan 1 Haftalık Yılbaşı Öncesi Kahvaltısı başlıklı makalemizde diyet kahvaltı menü, kış kahvaltısı nasıl olmalı ve sağlıklı bir kahvaltı için hangi besinler tercih edilmeli hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 949 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com