Bunları Uygulayarak Kilolarınızdan Kurtulun

Bunları Uygulayarak Kilolarınızdan Kurtulun
Paylaş
 
loading...

Bunları Uygulayarak Kilolarınızdan Kurtulun

Ayna karşısına geçtiğinizde öne çıkmış göbeğiniz ve yanlarınız sizi üzebilir. Yemeye karşı duyduğunuz karşı konulmaz istek sizi bu hale getirse de her zaman bir çözüm vardır. Onlarca kilo verme yöntemi, yüzlerce diyet şekli olsa da bunların bir kısmı standart şeylerken her bireyin bünyesine uygun olmaması da ayrı bir sorundur. Birbirinden farklı bünyelere sahip bayanlarda uygulanmış ve başarıya ulaşılmış kilo verme yöntemini biz size anlatacağız. Bunları uygulayarak kilolarınızdan kurtulun diyoruz. Kilo vermenin temelinde almanın zıttı şeyleri yapmak gelmektedir. Bir şey nasıl alındıysa tersi uygulaması ile verilebilir.

Kilo Verme Yöntemleri

Uzun süren uykular, yemek üstüne yatmak ve dengesizlik hali kilo almanıza sebep şeylerden biridir. Size ilk tavsiyemiz uyku düzeninizi mutlaka tutturun. Az ya da çok değil, belli bir düzeniniz olmasını sağlayın. İnsanlar sıkıntılı olduklarında, stres altında kaldıklarında yapacak bir şey bulamayıp kendini yemeğe verirler. Kilo vermeniz için stresten kaçınız. İşiniz çok stresli ve çözüm yok ise, kilo vermek istiyorsanız ya kendi işinizde daha az stresli bir yere geçiniz ya da bu uğurda yeni bir iş bulunuz. Sağlık paradan daha değerlidir. Yemeklerde tabak kullanımını en aza indirin. Tabak dolmadıkça göze hoş gelmeyebilir hele de kilolu iseniz. Bu sebeple öğünlerinizi mümkün olduğunca küçültün. Tabaklarınızı küçültmek daha iyi olacak.

Zayıflama Teknikleri

Oturun ve düşünmeye başlayın. Ben hangi durumlarda daha çok yemek yiyorum. Hangi zamanlarda bol bol atıştırıyorum şeklinde zaman çizelgesi yapın. Belki TV izlerken, belki ders çalışırken, belki başka bir anda. O anı bulun ve düzenlemeye geçirin. O anlarda yemek ve atıştırmalıklardan uzak durun. Temelde kilo aldıran şeylerin tersini sunarak kilo vermenize yarayacak tavsiyelerde bulunduk. Bunları uygulayarak kilolarınızdan kurtulun ve daha pozitif bir hayata merhaba deyin.

Bir önceki yazımız olan Atıştırarak Zayıflayın başlıklı makalemizde atıştırarak zayıflama, yemek yiyerek zayıflama nasıl olur ve yiyerek kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 393 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com