Çay Kilo Verdirir mi ?

Paylaş
 
loading...

Çay Zayıflatır mı?

Bu yazımıza ulaştıysanız muhtemelen günlük hayatta çok çay tüketiyorsunuz ve ‘acaba bir işe yarıyor mu? Bari zayıflatsında içtiğimizinde bir anlamı olsun’ diyorsunuz. Kiloverdirirmi . Com ekibi olarak sizler için çayın zayıflatıcı etkisinin olup olmadığını araştırdık.

çay zayıflatırmı2

Öncelikle zayıflamak için kesinlikle siyah çayı şekerle tüketmemelisiniz. İbrahim Saraçoğlu’nun açıklamasına göre günlük 200 ml ve 4-5 dakika arası demlenmiş şekersiz siyah çayın vücuda çok fazla faydası vardır. Çayda şeker kullanılmaması çayın iyi bir kilo verme içeceği olarak tüketilmesine olanak sağlayacaktır. Yemeklerden sonra çay içmek yiyeceklerin sindirilmesini kolaylaştırarak midenin rahatlamasını sağlar. Kısaca özetlemek gerekirse her gün düzenli olarak 200 ml kadar şekersiz siyah çay tüketilmesi hem mideye hem de diyet döneminde kilo aldırmayan içecek arayanlara yardımcı olur. Çay içmek aynı zamanda kan dolaşımını düzenleyerek kalbin rahat çalışmasını sağlayarak bir çok kalp hastalığının önüne geçer.

[youtube id=”8uZx9q3Zzxg” width=”490″ height=”300″]

Bir önceki yazımız olan Yeşil Çay Kilo Verdirir mi? başlıklı makalemizde yeşil çay içerek kilo verme, yeşil çay kaç kaloridir ve yeşil çay zayıflatır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 1181 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com