Cilve Nedir?

Cilve Nedir
Paylaş
 
loading...

Cilve Nedir?

Bir çok forumda kadınlar birbiriyle cilve yapmak hakkında yaşıyor ancak kimse açık vermek istemiyorlar. Ortak yaklaşım hepsinde cilve nasıl yapılır ve cilve ne demek etrafında dönüp duruyor. Cilveli kadınlar oyunları sayesinde erkeğin gönlünde bambaşka bir yere sahip olurlar. Gizemli kişiliğin olmamasıyla birlikte tavır ve davranışlarla diğer insanlardan hoş bir şekilde kendisini farklılaştırır. Cilve yapmanın yolları, dürüst olmanın yanında aşırılık ilgi çekici olmak bir yana antipati oluşturur. Merak duygusu uyandırmak, fakat tüm bunların yanında ulaşılmaz bir konuma bürünmemek gerekir. Kadın için nasıl yapılır bu davranışlar, ilişkilerde kontrolün elden bırakılması ve aşırılıklara karşı koyma konusunda maharetlidirler. Espri ve mizahi yaklaşım son derece önemlidir. Böylelikle erkeğin sıkılması gibi sorunlar yaşamazlar.

Cilve yapmak

Karşıdaki kişinin olumsuz yönlerinin ön plana koyulmasının yerine yapıcı ve herkesin hoşlanacağı yönlerini ortaya koyarak ön plana çıkarmak altın kurallardandır.  cilve nasıl yapılır, sürekli olarak ilgi beklemek erine sizin ona verdiğiniz kadarını alacağınız için ona verilen değeri tutum ve davranışlarla hissettirilmelidir. Net bir şekilde isteğinizi ortaya koymaya çalışırken dikkat karşı tarafı kırmak yerine sizin düşüncelerinizi merak etmesini sağlayarak daha uygun şekilde yapmalısınız.

Cilve ne demek

Cilve oyunları nasıl yapılır, neden herkes cilve yapamadığını söylüyor. Acaba herkesin ilişkisi monoton ve ciddi bir tavırlamı sürüyor. İnsanın aklına bayanların yaptığı açıklamalar geldiğinde kendini böyle düşünmekten alıkoyamıyor. Her şeyden önemlisi onunla vakit geçirmekten birlikte olmaktan hoşlanıldığı mesajı en iyi yöntemdir.

Cilve yapmanın yolları

Cilve nedir nasıl yapılır, öncelikle bayanlar açısından dikkat edilmesi gereken ana kurallar asla ihmal edilmemelidir. Kişisel bakım ve temizlik olmazsa olmazlardandır. Erkekler kendi açılarından pek dikkat etmese de kadınlara yaklaşımlarında bu iki konuyu sürekli göz önünde bulundururlar. Dansözler gibi oyunlar, tiyatrocular gibi roller yapmaya çalışma işe yaramayacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Atıştırarak Zayıflayın başlıklı makalemizde atıştırarak zayıflama, yemek yiyerek zayıflama nasıl olur ve yiyerek kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 358 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com