Cinsel Performans Arttırıcı Yöntemler

Cinsel Performans Arttırıcı Yöntemler
Paylaş
 

Cinsel Performansı Arttırmak İçin Öneriler

İnsanlar yaşamlarını sürdürebilmek için cinselliği ihtiyaç duyarlar. Cinselliği erkek ve kadın özgürce, doyasıya yaşamak ister. Bu insanları psikolojik ve fiziksel açıdan oldukça rahatlatır. Düzgün ve güzel tutkulu bir cinsel hayata sahip çiftler hayatlarını oldukça hoş geçirirler. Bu konuda performans çok önemlidir. Performans iyi olmadıkça cinselliğin iyi olmasından söz edilemez. Cinsellikte performans iyi oldukça mutluluk da üst düzeyde olur.
Fakat performansı iyi olmayan çiftler de vardır. Bu çiftlerin psikolojisi performansları düzelmedikçe bozulmaya doğru ilerler. Performanslarını yükseltmeye çalışırlar. Fakat bunun için doğru yolu seçmelilerdir. Örneğin meyve ve sebze tüketimini arttırmaları gerekir. Ayrıca çiftler birlikte günde yarım saat yürüyüş yapmaya önem vermelilerdir. Kolesterolü ve yağı az olan besinler tüketilerek az kalori alınmaya çalışılmalıdır. Peki performansı arttıran bu besinler nelerdir? Bu sözünü ettiğimiz meşhur yiyecekler performansımızı nasıl etkileyecek? Şimdi hep birlikte bunları öğrenelim.

Cinsel Performansı Arttırıcı Besinler

İstiridye

İstiridye en önemli performans arttırıcılardan biridir. Bu güzel yiyecek cinsellikte üst derecede afrodizyak etkisi göstermektedir. Eski Romalılar sürekli istiridye ile beslenirlerdi. Bunun nedeni performansı arttırma etkisinin çok fazla derecede olması idi. Afrodizyak çok önemli bir performans arttırıcıdır. Bu da istiridyede oldukça fazla miktarda bulunur. Bilim adamları araştırmalarında cinselliği tetikleyen aminoasit salgısıyla oluşan hormonları bulmuştur. Fakat bu etki kısa süreli kullanımda kendini göstermemektedir. Bu etkiden yararlanabilmek için uzun süre düzenli olarak bu yiyecekten alınmalıdır.

Şampanya

Şampanya gibi alkollü ürünler de performansı arttırabilir. Fakat unutulmamalıdır ki bu ürünlerin kesinlikle ve kesinlikle afrodizyak etkisi bulunmamaktadır. Bundaki amaç kontrollü ve az miktarda alınan alkolün vücuda verdiği rahatlık. İlişki öncesi bir miktar alkol alınması libidonuzu etkiler. Ayrıca kafa olarak ve davranış olarak da daha rahat olursunuz.

Havyar

Havyar etkili bir afrodizyak etkisi gösteren yiyecektir ve yıllar boyunca da bu amaçla kullanılmıştır. Çinko erkeklik hormonlarını arttıran bir öğedir. Bahsettiğimiz bu çinko da havyarın içinde bol miktarda bulunduğundan performansı direkt olarak etkiler. Ayrıca çinko sperm kalitesini de arttırır.

Çikolata

Şimdi de herkesin severek yediği çikolataya geldi sıra. Çikolata da cinsel istek arttırıcıdır. Fakat etkisi hafiftir. Afrodizyak bakımından yoğun olmasa bile çikolatalar, yenilirken alınan hazdan dolayı cinsel isteği arttırır.

Ginsengler

Ginsengler de performansı etkiler. Özellikle Çin ve Güney Amerika’da cinsel isteği arttırmak amacıyla yenilen bir köktür. Bu kök sinir sistemi ve yumurtalıklar üzerinden kendi etkisini gösterir. Ayrıca erkeklerde ereksiyonun kalitesini de yükseltir. Çünkü erkek cinsel bölgesindeki kan basıncını yükseltir ve penise kanın gitmesini sağlar.

Muz

Muzlar da cinsel performansı etkiler. Cinsel birleşmeden birkaç saat önce yenilen bir muzun faydasını fazlasıyla görürsünüz. Erkekte ereksiyonun uzun sürmesine yardımcı olan muz, kadınlarda da afrodizyak etkisine sahiptir.

Kereviz

Kereviz sapının faydası ise gözle görülebilirdir. Bir tutam kereviz sapı yiyin ve ne demek istediğimizi anlayın. Cinsel performans mucizesi bu bitkiyi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Cinsellikte İlaçların Etkileri başlıklı makalemizde cinsel güç arttırıcılar, kuvvet macunu ve viagra zararları hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 905 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com