Diyet Yapmadan Kilo Vermenin Yolları

Diyet Yapmadan Kilo Vermenin Yolları
Paylaş
 
loading...

Diyet Yapmadan Kilo Vermenin Yolları

Kilo vermenin en önemli altın kurallarından birisi düzenli olarak diyet uygulamaktır. Ancak bazen yaşamsal nedenler, bazen de kişisel etkenlerden dolayı düzenli olarak diyet yapmak birçok kişi için zorlayıcı olabilir. Bu nedenle sizlere bu yazımızda diyet yapmadan kilo vermenin yolları hakkında bilgiler sunarak işinizi biraz da olsa kolaylaştıralım. Yoğun iş koşulları, hastalıklar ve diyetinize engel olan tüm olumsuzlukları bir kenara bırakarak sizlere sunacağımız kolay önerilerden faydalanmanın tam vakti!

Diyet Yapmadan Zayıflama Yöntemleri

  • Diyet uygulamadan yaşamınızda ufacık bir değişiklikle kısa sürede kilo vermek istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken ilk şey yemeklerden önce 1 bardak su içmektir. Yemeklerden önce içilen su sizde tokluk hissi yaratacak ve bu sayede daha az yemek yiyeceksiniz.
  • Porsiyonlarınızı küçük tutmak da diyetsiz kilo vermenin yolları arasında yer alır. Küçük porsiyonları dolu bir görünüme kavuşturarak hem gözünüzü, hem de gönlünüzü doyurabilirsiniz.
  • Tatlı ihtiyacınızı gidermek için hamur işleri ve yoğun şerbetli tatlılara yönelmek yerine şekersiz Türk kahvesi ile bir parça bitter çikolata yiyebilirsiniz. Türk kahvesi metabolizmanızın hızlanmasını sağlarken, bitter çikolata da tatlı krizlerini önleyecektir.
  • Eğer diyetsiz kilo vermek için spora harcayacak zamanınız yoksa ve spor yapmak sıkıcı geliyorsa bunun yerine daha fazla hareket edin. Merdiven çıkmak, markete araba ile gitmek yerine yürümeyi tercih etmek ve bu gibi basit egzersizlere yönelmek de metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Hızlı ve Kolay Zayıflama Formülleri başlıklı makalemizde Hızlı ve Kolay Zayıflama Formülleri nelerdir, Hızlı ve Kolay Zayıflama yöntemleri ve kilo verme yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 321 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com