Ebru Şallı Zayıflama Önerileri

Ebru Şallı Zayıflama Önerileri
Paylaş
 

Ebru Şallı Zayıflama Önerileri (Yeşil Çay ve Plates)

Ünlülerimizden olan Ebru Şallı’nın bu formunu neye borçlu olduğunu hepimiz merak ediyoruz. Ebru Şallı anne olmasına rağmen uzun yıllardır hep aynı formda ve bu formunu korumaya devam ediyor. Ebru Şallı’nın sırlarını araştırdık ve ortaya 2 şey çıktı; yeşil çay ve plates. Evet Ebru Şallı bu formunun yeşil çay ve platesten kaynaklandığını söylüyor.

İlk olarak yeşil çay konusuna bakalım. Biliyoruz ki yeşil çayın doğru kullanıldığından birçok faydası bulunmaktadır. Aynı zamanda zayıflamaya da yardımcıdır. Özellikle diyet yapanlar için normal çaydan ziyade yeşil çayı bu yüzden öneriyoruz. Diğer ise plates. Plates özellikle bölgesel olarak zayıflamak ve formunu korumak isteyenler için oldukça ideal bir spordur. Karın ve sırt bölgesindeki yağları yakar ve yine bu bölgelerin güçlenmesini sağlar. Ebru Şallı düzenli olarak plates yaptığını bizlere iletiyor.

Tabi bunların yanında Ebru Şallı yemesine de oldukça dikkat ediyor. Şeker kullanmıyor ve hamur işlerinden uzak duruyor. Yine cips, çikolata vb. ürünleri de kullanmadan sebze ağırlıklı besleniyor. Çünkü bir vejeteryan. Protein ihtiyacını ise yumurta ve süt gibi besinlerden karşılıyor.

Bir önceki yazımız olan Kilo Aldıran Besinler başlıklı makalemizde kilo aldıran besin değerleri, kilo aldıran besin grupları ve kilo aldıran besinler hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 297 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com