Elma Sirkesi Kilo Verdirir mi?

Paylaş
 

Elma Sirkesi Zayıflatır mı?

Elma sirkesini genellikle son zamanlarda daha çok duyar olduk. Bunun nedeni şüphesiz ki sosyal ağlar ve televizyonda yapılan açıklamalar. Aslında elma sirkesi yıllardan beri yaraların tedavi edilmesinde ve deri hastalıklarının genelinde kullanılmaktaydı. Bu kısa bilgilerden sonra asıl konumuza dönelim ‘Elma Sirkesi Zayıflatır mı?‘…

elma sirkesi zayıflatırmı

Zayıflamak için öncelikle dikkat edilmesi gereken en önemli nokta tüketilen besinlerin kalori değerleridir. Eğer tükettiğiniz besinlere dikkat etmiyor ve düzenli spor yapmıyorsanız elma sirkesinin size bir faydası olmaz. Elma sirkesinin zayıflatıcı bir özelliği yoktur fakat tokluk hissi vererek daha az birşeyler yemenize olanak sağlamaktadır. Ülkemizde yapılan araştırmalara göre yemek öncesi ve sonrasında bir miktar tüketilen elma sirkesi tokluk hissini artırarak daha uzun süre sizi yemekten uzak tutar. Yapılan araştırmalarda elme sirkesi deneyen insanların 90%’ ının giderek tokuluk hislerinin arttığı saptanmıştır.

[youtube id=”LCetuEG6qJI” width=”490″ height=”300″]

Bir önceki yazımız olan Çay Kilo Verdirir mi ? başlıklı makalemizde çay içmek kilo verdirirmi, çayın faydaları ve şekersiz çayın faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 450 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com