En Hızlı Kilo Alma Yöntemleri

En Hızlı Kilo Alma Yöntemleri
Paylaş
 
loading...

En Hızlı Kilo Alma Yöntemleri

Acil kilo almak istemek, kilo almak için her yolu denerim demek, en hızlı kilo alma ilacı, yöntemi gibi haberler, yazılar, makalelerden medet ummak sizin için aslında benim sağlığım önemli değil ya kilo alayım yeter ben başka bir şey istemiyorum, demek gibi bir şeydir. Aslına bakarsanız, geçenlerde bir yerde okumuştum. Çok hoşuma gitti. Sizinle de paylaşmak istedim. Hızlı kilo almak demek, genelde sigara için kullanılan yavaş yavaş intihar etmek demektir, demiş birisi. O halde yapmanız gereken şey doğal yolları tercih etmek. Yoksa gıda takviyesidir, yok spor salonlarında her yerde karşımıza çıkan protein tozlarıdır. . . Bu tarz yollar sizin sağlığınızı tahmin edemeyeceğiniz kadar çok etkiler. Bu yüzden sizin yapmanız gereken şey sağlıklı, kaliteli bir şekilde beslenme yollarını tercih etmektir. Aslında bu sizin diğer yollara başvurarak dökeceğiniz bir ton paradan da daha az maliyete sahiptir. En etkili kilo alma yöntemi sizin için kesin kilo aldıracak şey sizin kendinize göre uygulayacağınız besin alma yöntemidir. Bu da sizin kaliteli bir biçimde beslenmeniz ile meydana gelmektedir. Hazırsanız size şimdi bazı kilo alma yöntemlerinden bahsedip, bunları sıra sıra açıklayacağım:

Kilo Aldıran Tavsiyeler

-Kilo almak için en etkili ve en kolay yöntemlerden biri öğün sayınızı arttırmanızdır. Sık fakat az yemek sizin sağlıklı bir biçimde zayıflamanızı sağlar. Bu en popüler yöntemlerden biri olarak geçmektedir ve haksız da sayılmazlar. Çünkü hem basit hem de sağlığınızı kötü bir şekilde etkilemeyecek bir yöntemdir. Bu yöntemi uygularken kendinizi ödüllendirme olarak düşünebilirsiniz. Her an elinizde bir yemek olsun, durmaksızın yemek yiyin, demiyorum. Fakat 3 saate bir kuru meyve veya kuru yemiş tükettiğiniz takdirde tahmin ettiğinizden çok daha fazla kilo alırsınız.
Öğün sayınız en az 4 olsun. Çünkü sürekli zayıf bir vücudunuz var ise ya metabolizmanız çok hızlı ya da çok az yemek yiyorsunuz demektir. Bu yüzden sevdiğiniz yemekleri tüketmeye özen gösterin. Bu sayede istemeseniz bile kilo almış olacaksınız.
Bol protein almaya özen gösterin. Mesela kırmızı et, balık, yumurta, peynir, kaşar peynir gibi gıdaları diğerlerinden daha fazla tüketin. Sadece bunlarla da kalmayıp öğünlerinize karbonhidrat ve yağ ağırlıklı besinler de ekleyin.
Vücut geliştirme gibi egzersizleri yapmaya çalışın. Bu konuda profesyonel anlamda destek alın. Neden mi? Çünkü kaslar sizin acıkmanızı sağlar. Kaslarınızı beslemeniz gerekir. Bu sayede hem kilo almış hem de sağlıklı bir vücuda sahip olmuş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Ebru Şallı Zayıflama Önerileri başlıklı makalemizde ebru şallı plates, ebru şallı yeşil çay ve Ebru Şallı Zayıflama Önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 563 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com