Ender Saraç Bitkisel Zayıflama Çayı

Ender Saraç Bitkisel Zayıflama Çayı
Paylaş
 

Ender Saraç Bitkisel Zayıflama Çayı

Zayıflamak özellikle de bölgesel olarak birikmiş olan yağlarını eritmek isteyenler için uzman önerilerini sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Beslenme ve Diyet Uzmanı Ender Saraç bu konular hakkında çok sayıda tavsiyede bulunuyor. Sağlıklı bir şekilde zayıflamak, hızlı ve kalıcı kilo vermek, yağları eritmek, bölgesel olarak incelmek, zayıflamak için yapılması gereken hareketler ve daha birçok konuda öneriler sunan uzmanımızın sizler için tarifini verdiği zayıflamaya çayı hakkında bilgi vereceğiz. Bitkisel olarak hazırlanmış olan bu çay zayıflamanıza ve fazla yağlarınızı yakmanıza yardımcı olacaktır.

Malzemeler

  • 5 adet sapı ile beraber maydanoz
  • 3 yaprak sinameki
  • Bir tutam kiraz sapı
  • 2 avokado yaprağı
  • Bir tutam mısır püskülü
  • Yarım tatlı kaşığı rezene tohumu

Hazırlanışı

Malzemeleri 2 fincan kadar su içerisine koyunuz ve kaynatınız. Kaynattıktan sonra demlenmesi için bir süre bekleyiniz. Demlendikten sonra çayımız hazırdır. Süzerek fazlalıklarını atınız ve fincan içerisine çayınızı koyunuz. İçmeden önce içerisine bir dilim limon koyarak içebilirsiniz. Çayınızı içerken şeker kullanımından kaçının. Karnınız çok açken veya çok tokken bu çayı içmeyiniz. Ara öğünlerde yemeklerden 1,5-2 saat sonra bu çayı içebilirsiniz.

Özellikle göbek, basen ve bel bölgesinde birikmiş olan yağları eritmede faydalı bir zayıflama çayıdır. Yine zayıflamanıza ve kilo vermenize de katkısı vardır. Bitkisel olarak bu çayı günde 2 fincan içebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zayıflatıcı Su Tarifleri başlıklı makalemizde kilo verdirici su tarifleri, zayıflatıcı diyet içecekler ve Zayıflatıcı Su hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 303 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com