Ender Saraç Zayıflama Çayı Malzemeleri ve Tarifi

Ender Saraç Zayıflama Çayı Malzemeleri ve Tarifi
Paylaş
 

Ender Saraç Zayıflama Çayı Malzemeleri ve Tarifi

Zayıflamak isteyenler için Ender Saraç hocamızın tariflerini vermeye devam ediyoruz. Ender Saraç hocamızın sizler için önerdiği zayıflama çayı ile sizlerde zayıflamaya ve kilo vermeye katkıda bulunabilirsiniz. Zayıflama çayımızın içeriği; yeşil çay, kekik, funda yağrağı, mate ve biberiyeden oluşuyor. Doğal yollardan kilo vermek isteyenler için bu zayıflama çayı oldukça ideal bir yöntemdir. Bitkilerin doğru bir şekilde kullanıldığı bu formül ile hem çay içmiş olacaksınız hemde zayıflamaya katkı sağlamış olacaksınız.

Ender Saraç hocamızın çayı hazırlarken en büyük tavsiyesi bitkiler ile suyu beraber kaynatmamak gerektiği; suyu kaynattıktan sonra bitkilerin ilave edilerek demlenmeye bırakılması gerektiğidir. Bu sayede bitkinin faydasından çok daha fazla katkı sağlarsınız. Ender hocamız bunu özellikle belirtiyor ve sizleri bu konuda uyarıyor.

Bu genel bilgileri verdikten sonra zayıflama çayımızın tarifine hemen geçelim. İlk olarak 1 litre suyu kaynatın ve uygun bir demliğin içerisine alın. Bu kaynamış suya daha sonra ise birer çay kaşığı yeşil çay, mate, kekik, biberiye ve funda yaprağını ilave edin ve daha sonra kaynamaya bırakın.

Bir önceki yazımız olan Ayça Kaya ve Kahve ile Zayıflama başlıklı makalemizde Ayça Kaya Kahve ile Zayıflama, kahve içmenin faydaları ve kahvenin yararları hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 860 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com