Evde Basit Kilo Verme Yöntemleri

Evde Basit Kilo Verme Yöntemleri
Paylaş
 

Evde Basit Kilo Verme Yöntemleri

Tüm bayanlar güzel ve sağlıklı bir vücudun hayalini kurar iken artık yüzlerce lira harcayarak spor salonlarına gitmek veya diyet listeleri ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Pek çok farklı diyet listesi uyguluyor, spor yapıyor ve halen istediğiniz vücuda kavuşamıyor iseniz evde birkaç basit adım ile kilo verebilir ve ideal kilonuzu yakalayabilirsiniz.

Gün içerisinde sabah kahvaltısı dahil tüm yemeklerinize çorba ile başlangıç yapın. Çorba içerek yemeğe başlamak duraksamayı önleyerek doyurucu etki yaratmaktadır. Bu sayede az yeseniz bile karnınız doyacak ve sofradan kalkacaksınız.

Yemek yer iken sofranızdan salatayı eksik etmeyin. Salata içerisinde yer alan sebzeler ve baharatlar kendinize gelmenizi sağlar iken metabolizmayı hızlandıracak ve yediklerinizi hızlı bir şekilde yakmanızı sağlayacak.

Hızlı Kilo Vermek Sağlıklı mı?

Hızlı kilo vermek her zaman sağlıklı değildir. Kilolarınızı verir iken aynı zamanda vücut ölçülerinizi ve kaslarınızı da korumalısınız. Bunu başarabilmek için her gün bir öğünde ( genellikle akşam yemeğinde önerilmekte ) kırmızı et veya protein değeri yüksek besinler tüketmelisiniz.

Evde Kilo Vermek İçin Beslenme Nasıl Olmalı?

Gün içerisinde bol miktarda çay, kahve, kola veya diğer asitli içecekleri tüketmek kilo vermenizi engelleyerek yediğiniz yemekleri de sindirememenize yol açmaktadır. Bu yüzden gün içerisinde istediğiniz kadar bitkisel çaylar ( yeşil çay önerilir ) içmelisiniz. Bu çayların içerisinde yer alan faydalı bitkiler kısa süre içerisinde metabolizmanızı hızlandırır iken bütün gün dinç ve dinamik olmanızı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Görgü Kuralları başlıklı makalemizde görgü kuralları, görgü nedir ve görgüsüzlük hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 266 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com