Gebelik Belirtileri Hamilelik Belirtileri

Gebelik Belirtileri Hamilelik Belirtileri
Paylaş
 

Gebelik Belirtileri Hamilelik Belirtileri

Gebeliğin her zaman için en alışagelmiş belirtisi adet gecikmesidir. Bu gebelikten şüphelenmek için yeterli ancak gebe kaldığınıza inanmak için yetersizdir. Bulantılar özellikle sabah bulantıları hamileliğin 10. haftasına kadar devam edebilir. Kokulara karşı duyarlılık ortaya çıkabilir. Fazla uyuma ihtiyacının otaya çıkması her zamankinden daha fazla uyuma isteğiniz varsa hamilelik belirtisi olabilir. Başka bir belirti tansiyon düşmesi, Başka bir belirti kasık ağrılarının ortaya çıkmasıdır. diğer bir hamilelik belirtisi ise sık idrara çıkma ve göğüslerdeki değişikliklerdir. Göğüsleriniz, adet dönemlerinde olduğu gibi şişkin, gergin ve ağrılı bir yapıya bürünebilir

Hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli olur?

Sonuç olarak ilk adetimiz geciktiğinde hamilelik belirtilerinin başladığından şüphelenebiliriz. evde yapılan hamilelik testlerinden birini kullanabilirsiniz ya da bir doktora danışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 1 Haftalık Yılbaşı Öncesi Kahvaltısı başlıklı makalemizde diyet kahvaltı menü, kış kahvaltısı nasıl olmalı ve sağlıklı bir kahvaltı için hangi besinler tercih edilmeli hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 757 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com