Göbek Eriten Diyetler

Göbek Eriten Diyetler
Paylaş
 
loading...

Göbek Eriten Diyetler

Öncelikle göbek eritmek için kendimizi konuya koşullamamız gerekmekte ve yiyeceklerimize dikkat ederek kalorisi düşük besinleri tercih etmeliyiz.

Bir kaç teknik uygulayarak 1 ay gibi kısa süre zarfında göbek eritme yönteminde başarıya kavuşabilirsiniz.İncelmek, zayıflamak tamamen sizin elinizde…

Göbek Eriten Formüller

Ve sonunda göbek eriten formüller ‘i denemeye kararınızı kesinlikle verdiniz.Hemen uygulamalara geçiyoruz.

Her sabah güne  zinde başlamak için bir su bardağı ılık su içerisinde kafi miktarda bal ve 8-9 damla limon damlatarak için,

Güne merhaba dedikten sonra yarım saat yürüyeceğinizi unutmayın ve hafif bir kahvaltıdan sonra göbekteki yağı yakmak için mekik yapın.

Göbek Eritme Hareketleri

Bu mekik hareketi şu şekilde uygulanmalıdır;

Sırt üstü yere uzanın ve ayaklarınızı kanepenin altına sokarak dirseklerinizi kırın.Evet yarım mekik haraketi ile günlük olak bu aktiviteleri tamamlayın.Bu şekilde karın kaslarınız sıkça çalıştığı için göbeklerdeki yağı yakma kolaylaşacaktır.Ardından iki ayağımız yapışık şekilde kollarımızın biri aşağı biri yukarı olacak şekilde belden aşağı yukarı hareket yapın.

Günlük olarak yapacağınız her spor çalışmalarınızın ve düzenli, sağlıklı beslenmenizin göbek eritme sürecini etkileyeceğini unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Diyet Yapmadan Kilo Vermenin Yolları başlıklı makalemizde Diyet yapmadan kilo vermenin yolları nelerdir, Diyet Yapmadan Zayıflama Yöntemleri ve diyetsiz zayıflama nasıl olur hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 281 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com