Göz Altı Morluklarına Bitkisel Çözüm

Göz Altı Morluklarına Bitkisel Çözüm
Paylaş
 
loading...

Göz altı morluklarına bitkisel çözüm

Göz altı morlukları erkeklerde ve bayanlarda sıkça rastlanmaktadır. Gözlerin altındaki boşluklar da doğal olarak oluşan morluklar beyaz tenliler de daha belirgin olurken, siyah tenliler de pek de belirgin değildir. Kansızlık gibi durumlardan ötürü cereyan eden göz atlı morlukları çeşitli sorunlara dayalı olarak da oluşabilir.

Göz altı morlukları için bitkisel çözüm önerileri

Bitkisel formülerler de göz altı morluklarına yarayabilecek bir çözüm formülüne baktığımız zaman. En altın göz altına bitkisel formülleri sizler için belirledik. İlk olarak kivi kabuğunu göz morluklarının olduğu çevreye sıralayınız. Ortalama 20 dakika bekledikten sonra bunları alınız. İlk aşamada bu formülü uygulamamızın ardından ikinci aşamada da çay kürünü göz altındaki morluklara sürmemizin gerekli olduğunu belirtelim. Bu şekil de en azından bir hafta boyunca düzenli olarak uygulayacağınız bu adımların sonucunda göz altındaki morluklardan bir ölçü de kurtulacaksınızdır.

Göz altı morluklarına ne iyi gelir?

Patates kürünün de epeyce kullanıldığını belirtirken, göz morluklarının tekrar oluşmaması için bu kürü sürekli ve düzenli bir biçim de daime kullanmanızın gerektiğinin de altını çizeriz. Daima yapmadığınız taktirde yine belli bir süre sonra göz altı morluklarını tekrar oluşacağı da muhakkak.

 

Bir önceki yazımız olan Güneş Lekelerine Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde güneş lekelerine bitkisel çözüm, güneş lekesi bitkisel nasıl geçer ve güneş lekesi bitkisel tedavi hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 444 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com