Güneş Lekelerine Bitkisel Çözüm

Güneş Lekelerine Bitkisel Çözüm
Paylaş
 
loading...

Güneş lekelerine bitkisel çözüm

Güneş lekeleri ve güneş yanıkları için bitkisel tedavi

Yaz aylarının korkulu rüyası güneş lekeleri, kimi vücut tenlerinde büyük bir sorun teşkil ederken, kimi vücut tenleri için herhangi bir problem oluşturmamaktadır. Ama problem oluşturan yani biraz daha açık tenlik olup da, güneş lekelerine mağrur kalanların çoğu ilk olarak ilaç benzeri kremleri kullanmaktadır. Bu noktada kremlerinde işe yaradığını belirtirken, bunun yanı sıra alternatif olarak evde çok kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz bitkisel formüllerinde olduğunu bilmeniz gerekir.

Güneş lekeleri ve güneş yanıkları için bitkisel karışım tarifi

İlk olarak bitkisel formüller sayesinde hazırlayacağınız maskenin içerisinde yer alan malzemeler şu şekilde sıralanmaktadır. İlk olarak 1 tutam semizotu, ikinci olarak 1 tutam mayonez, 1 yemek kaşığı yoğurt, ve 3 adet misket limonu karıştırın. Bir süre bekledikten sonra maskeyi güneş lekelerinin olduğu bölgelere ilave edin. Belli bir süre bekledikten sonra maskeyi silerek düzenli olarak bir süre bu uygulamayı yapın. Birkaç güne kadar yanıkların azalacağını sizlerde gözlerinizle göreceksiniz.

Genellikle yaz aylarında yaşanan güneş yanıkları cildin alerjisi olarak da yaşanabilir. Böyle durumlarda bitkisel formüllerin yanı sıra uzmana danışmanız daha doğru olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Bitkisel zayıflama ürünleri ne kadar güvenilir? başlıklı makalemizde Bitkisel zayıflama ürünleri güvenilir mi, Bitkisel zayıflama ürünleri sağlıklı mı ve Bitkisel zayıflama ürünlerinin zararları hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 272 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com