Hızlı Yağ Yakma Önerileri

Hızlı Yağ Yakma Önerileri
Paylaş
 

Hızlı Yağ Yakma Önerileri

Herkes bilir ki kilo vermek için egzersiz yapmak ve sağlıklı beslenmek faydalıdır. Fakat birçoğumuz uygulamada sıkıntı yaşar. Kilo vereceğiniz bazı stratejik bilgilerle kilo vermenizi daha kolay bir hale getirebilirim! Eğer yazımı okuyan kişi kadınsa beni şu an daha iyi anlayacaktır. Çünkü muhtemelen başına gelmiştir. Evde tatlı kriziniz tuttu. Koca bir keki löp diye yiyiverdiniz. Ardından çikolatalar kahveler götürüldü. Buraya kadar mutluydunuz. Ancak en sevdiğiniz pantolonlarınızı giymeye çalışırken bir aksilik oldu. Ne mi?  Artık pantolonlarınızın içine giremez oldunuz. Girebilenleri de ister istemez kıskanmaya başladınız. Erkekler siz de eğer göbeğinizi içeri çekmekten sıkıldıysanız, atıştırmadan yapamıyorsanız o gençlikteki, ergenlikteki karnınızdan eser kalmadıysa daha hızlı yağ yakamaz mı olduğunuzu sanıyorsunuz?  Bunu yapabilirsiniz!  Belki sandığınızdan daha zor fakat bu olmayacak bir şey değil. Size yağ yakmanızda yardımcı olacak,  uygulandığında kesin çözüm sağlayacak birkaç önerim var.

Öncelikle kilo veremezsin sen gibi zırvalıklara inanmayın. İstediğiniz zaman yapamayacağınız bir şey yok. Kendinize inanmakla işe başlayın. Eğer kot pantolonlarınıza tekrardan girmek hayal olarak kalmasın istiyorsanız baştan aşağı yağ yakmanız gerek! Şunu unutmayın ki bunlardan kurtulmak için tek destekçiniz kendinizsiniz. Diğer önerim zamana ihtiyacınız olduğudur. Karnım hemen düzleşsin diyebileceğiniz bir yol yok. Eğer yediklerinize dikkat eder sporunuzu,  egzersizlerinizi aksatmazsanız yavaş yavaş ama gözle görülür bir biçimde karnınız ve basenleriniz erimeye başlayacak. Bakın kendinize biraz zaman verin. Belki birkaç ay. Kilonuz hemen değişmese de kıyafetlerinizi giyerken bu değişimin farkına varacaksınız. Nasıl yağ kaybederim?  Derseniz her bir hafta besinlerinize yağ yakıcı şeyler ekleyebilirsiniz. Mesela acı biber,  yağsız süt ürünleri. Bunlar metabolizmanızı hızlandırmanızda tahmin edebileceğinizden çok daha fazla etki ediyor. Bir diğer önerim de şınav!  Ay ben yapamam çok zor,  demeyin!  Sarkmalardan kurtulmak için şınav en faydalı çözümlerdendir. Eğer vücudunuzda sarkmalar varsa ağırlık egzersizleri sarkmalarınızı önleyecektir. Bunları ne kadar erken kontrol altına alırsanız o kadar iyi. Haftada sadece üç kez yarım saat bile oldukça etkili olacaktır. Son olarak da size tavsiyem düzenli ve tempolu yürüyüşlerdir. Kısa süreli yürüyüşler fazla etkili olmaz. Ama eğer hafif bir egzersiz istiyorsanız 5 dakiki yürüyüp 5 dakika koşabilirsiniz. Bu sizin daha fazla yağ ve kalori yakmanızı sağlayacaktır. Yaptığınız bu yürüyüşlerin arasını sıklaştırmanız yani daha da arttırmanız sizin daha da kalori ve yağ yakmanızı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Hızlı ve Kolay Zayıflama Formülleri başlıklı makalemizde Hızlı ve Kolay Zayıflama Formülleri nelerdir, Hızlı ve Kolay Zayıflama yöntemleri ve kilo verme yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 529 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com