İdeal Kilo Verme Yöntemleri Nelerdir?

İdeal Kilo Verme Yöntemleri Nelerdir?
Paylaş
 

İdeal Kilo Verme Yöntemleri Nelerdir?

Kilolu bayanlara ‘kilo verme yöntemi’ konusunda her kafadan bir şey söylenecektir. Bu ise biz bayanların kafasını aydınlatmaktan çok karıştırmaya sebep olacaktır. Çünkü ortamlarda yer alan yüzlerce yöntemden hangisinin bize uyacağın bilmeyiz. Bu sebeple de en ideal kilo verme yöntemini bulmaya çalışırız. Bu zamana kadar sayısız sayıda kilolu bayan bir şekilde kilolarından kurtulmayı başarmıştır. Nasıl kilo verdiklerini anlatmışlardır. İzledikleri temek yolu belirtmişlerdir. Bizde bu yazımızda kilo veren kadınların ortak yöntemlerini araştırıp öğrendik ve ideal kilo verme yöntemini arayan siz bayanlara sunduk.

Bu bayanların ortak noktalarından birisi yaşamlarının bir parçası haline getirdikleri sportif faaliyetler. Harcanan enerji, tüketilen su ve yağ yakma ile kiloların eriyip gitmesinde getirisi olağanüstü olmuştur. Kimi bayan akşamları bol bol koşmuş, kimisi voleybol oynamış, kimi yüzmüş kimi de yürüyüş yapmıştır. Ancak bunları iş olsun diye değil düzenli bir biçimde yapmışlardır. Kilo verdikten sonra bile sporlarına devam etmişlerdir. Bu çok iyi yöntemlerden sadece biridir.

Bayanların öteki ortak noktalarından biride plana sağdık beslenmeleridir. Kilo veren bayanlar kendilerine düzgün bir program hazırlamışlar ve bu program dâhilinde yemeklerini tüketmişlerdir. Tabi içinde tüketilecek ürünler ve miktarı da yer almıştır. Bir düzene bindirmek zaman içerisinde kilo vermede fayda sağlamıştır. Tüketilen ürün miktarı ve enerji kullanımı kilo verdirmiştir.

İdeal kilo verme yöntemi nelerdir diye sormaya devam ediyorsanız bir yöntem daha sunabiliriz. Bu yöntem ise tembelliği üzerinizden atmaktır. Kimi kilolu bayanlar bir yerden bir yere gitmeye üşenir, bir işi yapmamak için türlü bahaneler bulur. İşte bu durumu aşmak kilo vermeye giden yolda yardımcı olacaktır. Bir çocuk çabukluğunda işe koşturmak, gezmek, ev içinde olunsa dahi aktif olup bir şeylerle uğraşmak kalori yakışını hızlandıracaktır.

Bir önceki yazımız olan Hızlı ve Kolay Zayıflama Formülleri başlıklı makalemizde Hızlı ve Kolay Zayıflama Formülleri nelerdir, Hızlı ve Kolay Zayıflama yöntemleri ve kilo verme yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 497 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com