Ihlamur Kilo Verdirir Mi ?

Paylaş
 

Ihlamur Kilo Verdirir Mi

Evet Ihlamur kilo verdirir. Nasıl mı? Yemekten önce içilen bir bardak ıhlamur iştahı kapatacak ve alacağınız kalori miktarını düşürmenize yardımcı olacaktır. Yaklaşan kış aylarında soğuk algınlığı başta olmak üzere bir çok faydası bulunan ıhlamur, sıvı şekilde tüketildiğinde hem hastalıklara karşı vücudunuzun direncini artıracak hem de zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Ihlamurun sadece zayıflama ve direnç yönlü yararları ile sınırlandırsak sizlere yanlış bilgi vermiş oluruz ki, kozmetik alanında da hammadde olarak bu üründen faydalanılmaktadır. Cilt lekelerine iyi gelen ıhlamur, yoğunlaştırılarak cilde sürüldüğünde lekeleri azaltacaktır.

Ihlamuru zayıflama amaçlı tüketecekseniz, dikkat etmeniz gereken bir noktayı hatırlatalım; ıhlamuru kaynatmanız, bu besinden alacağınız vitamin ve enzim oranını azaltacağı için, suyu kaynattıktan sonra demlemeniz daha faydalı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Hurma Kilo Verdirir Mi ? başlıklı makalemizde Hurma kaç kalori, Hurma kilo verdirir mi ve Hurma yağ yakar mı hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 1373 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. […] tercih edebilirsiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için adaçayı, böğürtlen, ıhlamur gibi çayları tercih edebilirsiniz. Çaylarınızı da yudumlarken şekersiz olmalarına özen […]

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com