İnce Telli Saçların Bakımı

Paylaş
 

Bayanların veya erkeklerin en çok muzdarip olduğu konulardan bir taneside; ”İnce telli saçların bakımıdır.” İnce telli saçlar çok fazla bakıma muhtaç olduklarından dolayı sizlere sorun yaratabilirler fakat fazla bakımında büyük zararları bulunuyor. Sizlere bu konuyu daha iyi açıklamak adına bir yazı hazırladık ve işte sizlere özel olarak hazırlanan yazımız: ”İnce telli saçların bakımı”.

İnce telli saçlar rüzgarda gelse darbe de alsa direk bozulur, sizin gün içerisinde çok fazla oyalayabilir veya her ayna karşısında farklı bir şekilde gözükebilir. Bu saçların yapısı diğer saçların yapısına göre çok daha ince olduğu için anında kırılabilir yani saçlarınıza asla fön ve diğer fön cihazlarını uygulamıyorsunuz aksi taktirde dediğiniz gibi saç derinizde bozulmalar oluşabilir ve saçlarınız kırılmaya başlayabilir. Saçlarınızın sağlıklı ve güzel bir şekilde görünmesini istiyorsanız argan yağını kullanabilirsiniz, argan yağı sizlerin saçı üzerinde hızlı uzama ve dolgun gösterme gibi bir etkiye sahiptir. Diğer bir yandansa önemli saç bakım ürünlerini üreten ve satışını yapan markaların ürünlerini kullanabilirsiniz fakat bu ürünleri kullanırken dikkat etmenizde büyük fayda var. Bu ürünler yararlı olduğu kadar zararlı da olabilir, bu yüzden yeteri kadar kullanmanız gerekiyor.

Kuaförünüzün uygulayabileceği herşeyi bir yere not alın fakat kuaförünüzünde saçlarınız üzerinde herşeyi uygulamasına engel olun. Hiç istemediğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve önemli sizden rica ediyoruz; ”Saçlarınızı mutlak suretle fön ve düzleştiriciden uzak tutun.”

 

Bir önceki yazımız olan Saçları Dolgunlaştırma başlıklı makalemizde Saçları Dolgunlaştırma hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 331 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com