Kalça ve Göbek Eriten İçecek Tarifi

Paylaş
 

Kalça ve Göbek eriten içecek tarifi
Demet kutluay uzun bir süredir kullanmış olduğu ve pozitif olumlu cevaplar aldığı içeceği bizler ile paylaşmaktan çekinmedi. İçeceği hazırlayan kişiyse Beslenme Uzmanı olan Selahattin Dönmez.
Bir çok kişi gibi sizinde göbeğinizin fazlalığından kalçalarınızdan şikayetçi misiniz? Bel kısmındaki yağları nasıl eritebilirim? Diye kendinizi sürekli sorular sorup araştırma mı yapıyorsunuz? Beslenme uzmanı ve diyetisyen Selahattin Dönmez tüm bu sorunlarınızı çözecek olan tarifi sizinle paylaşmaktan çekinmiyor. İşte o tarif.
Bölgesel olarak yağlanmadan kurtulmak baya bir zor olsa bile imkansız değildir. Oluşturduğum bazı formüller ile bu problemi ortadan kaldırabiliriz. Özellik ile tropik meyveler yağlanmayı engelleyici özellikte yapısı bulunuyor. Tropik meyvelerin içeriği diğer meyvelere göre daha fazladır, daha yoğundur. Antioksidan içeriği de bunlardan bir tanesidir. Tropikal meyveleri buldukça yemek çok yararlıdır. Demet Kutluay sağlık ve spor beslenme diyetinin yanı sıra bu çorbayı kullanarak istediği ölçülere kolayca ulaştı. Uzmanların göbek ve bel kısmındaki yağları eritmek adına birçok başka yollar denemiş. Dönmez uyguladığı kişilerde olumlu sonuçlar aldığını belirterek bu çok özel formülü bizler ile paylaştı.

İşte size çok Selahattin dönmez formülü

Özel göbek ve kalça eriten içecek
Malzemeler
Zencefil ( 1 parmak kalınlığına sahip olması gerekiyor)
Yarım havuç
Olgun mango ( 1 adet)
Nasıl hazırlanır?

Tüm malzemeler güzelcene temizlenir, zencefil, havuç ve mangonun kabukları soyulur, çekirdekten çıkarılır. Katı meyve sıkacağıyla güzelce sıkılır.

Bir önceki yazımız olan Gülümsemeye dair şaşırtıcı gerçekler: Hangi gülümseme ne anlama geliyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

loading...
Bu yazı 618 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com