Kilo Verebilmek İçin 5 Öneri

Kilo Verebilmek İçin 5 Öneri
Paylaş
 

Kilo Verebilmek İçin 5 Öneri

Gençlik yıllarında yaptığınız hatalar ve sağlıksız beslenmeniz sonucu oluşan fazla kilo ve yağlardan artık kolay bir şekilde kurtulabileceksiniz. Kulaktan kulağa dolaşan pek çok diyet listesi ve egzersiz programları ile kafanızı çok fazla meşgul etmeden hemen sizlere kilo verebilmeniz için altın değerinde 5 öneri sunmak istiyoruz. Bu önerilerimizi dikkate alıp düzenli bir şekilde uyguladığınızda fazla kilolarınızdan ne kadar hızlı kurtulduğunuzu görebileceksiniz.

Kafanızda Bitirin

Kilo verebilmeniz için öncelikle psikolojinizin tam olması gerekmektedir. Aklınızın bir köşesinde ne yapsam kilo veremiyorum sorularını atmalı ve inancınız tam olmalı. Bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde uygulayacağınız yöntemler ile kilo vermeye başlayacaksınız.

Uyku Düzenini Sağlayın

Bayanlar için kilo almanın başlıca nedeni fazla uyku uyumaktır. Uyku düzenini sağlamak için her gün aynı saatte yatıp aynı saatte kalkmanız gerekmektedir. Kısa süre içerisinde vücudunuz buna alışacak ve kendini toplayacaktır. Günde en fazla 8 saat uyumanız gerekmektedir.

Su Çok Önemli

Vücudunuzda bulunan fazla kiloları yakmak için pek çok farklı ilaç kullanmanıza gerek yok. Su hem fazla kilolar için hem de yağlar için en etkili yağ yakıcıdır. Gün içerisinde ilk olarak sabah kalktığınızda bir bardak su ve her yemekten önce bir bardak su içmelisiniz. Bir günde en az 2 litre su tüketmelisiniz.

Yemekten Sonra Uyumayın

Bayanların yaptığı yanlışlardan biri de budur. Yemek yedikten sonra kesinlikle uyumayın. Akşam 7 den sonra kesinlikle yemek yemeyin ve yemek yedikten en az 2 saat sonra uyuyun.

Stresten Uzak Durun

Kilo vermek için stresi hayatınızdan tamamen çıkartın. Kilo vermeyi engelleyen en temel etken strestir. Stresten uzak bir ortamda çok daha hızlı kilo verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hızlı Kilo Vermeye Yardımcı 5 Besin başlıklı makalemizde Hızlı Kilo Vermeye Yardımcı Besinler, hızlı zayıflatan yiyecekler ve kilo verdiren besinler hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 573 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com