Lahana-Maydanoz-Limon Zayıflama Kürü

Lahana-Maydanoz-Limon Zayıflama Kürü tarifi
Paylaş
 

Lahana-Maydanoz-Limon Zayıflama Kürü

Zayıflamak isteyenler için Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu hocanın vermiş olduğu bir zayıflama kürünü sizler ile paylaşacağız. Bu kürümüz beyaz lahana, maydanoz ve limondan oluşmakta ve düzenli bir beslenme programı ile beraber tüketildiğinde ve uygulandığında kilo vermenize yardımcı olmaktadır.

Lahana-Maydanoz-Limon Kürün Hazırlanması

Yarım litre klor içermeyen suyu ocağa koyun ve kaynatın. Su kaynadıktan sonra içerisine 4-5 adet bölmeden beyaz lahana yaprağı ilave edin. Ağzını kapattıktan sonra 3-4 dakika daha kaynatın. Daha sonra ağzını açarak içerisine yarım demet yıkanmış ve sapları duran maydanozu ilave edin ve iyi bir şekilde karıştırın. Birkaç dakikada bu şekilde kaynattıktan sonra ocağın altını kapatarak soğumaya bırakın. Ilıdıktan sonra bu karışımın suyunu süzerek ayırın. Suya içeceğiniz zaman her 1 bardak için 1-2 yemek kaşığı kadar taze limon suyu ilave edin.

Önemli birkaç nokta var. Bunlardan da hemen bahsedelim. Bu karşımı sabah, öğle ve akşam içebilirsiniz. Yemeklerden önce içmenizde fayda vardır. Eğer yemeklerden sonra içmeyi planlıyorsanız hemen yemeğin üstüne içmemeniz gerekir. Yemeklerden en az 2 saat sonra içmelisiniz. Fakat dediğimiz gibi yemeklerden önce aç karnına içmek daha mantıklı ve faydalıdır. Bir diğer önemli nokta ise suyu günlük taze olarak hazırlamanız gerekmektedir.

Lahana-Maydanoz-Limon Kürün Kullanımı

Dediğimiz gibi kürü sabah, öğle ve akşam yemeklerden önce kullanmanız gerekiyor. Bu kürü 1 hafta boyunca uygulayacaksınız ve sonrasında 3 gün ara vereceksiniz. 3 gün aradan sonra tekrar 7 gün uygulama yapılacak ve toplamda 3 tur yani 21 gün uygulama yapılacak. Bu süre zarfında beslenmenize de önem vermeniz ve sağlıklı bir diyet programı seçmeniz önemlidir

Bir önceki yazımız olan Ayça Kaya ve Kahve ile Zayıflama başlıklı makalemizde Ayça Kaya Kahve ile Zayıflama, kahve içmenin faydaları ve kahvenin yararları hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 1103 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com