LPG Zayıflama Yöntemi

lpg yöntemi ile zayıflama
Paylaş
 

Zayıflamak ve bölgesel incelmek isteyenlerin son zamanlarda kullandıkları yöntemlerden birisi de LPG yöntemidir. Bu yöntem hem selülit tedavisinde kullanılıyor hem de bölgesel olarak zayıflamayı sağlıyor. Özellikle son zamanlarda adını daha sık duymuş olduğumuz LPG yöntemi nedir, ne değildir? İsterseniz biraz bunlara bakalım. Lokal fazlalıklara müdahale yöntemi olan lpg bölgesel kilo verme konusunda yardımcıdır.

LPG ile Zayıflama Yöntemi ve Tekniği

LPG sistemi deri altındaki dokulara negatif basınç uygulayan bir sistemdir. Böylece o bölgelere masaj yaparak etkisini gösterir. Dünya’da yapılan birçok çalışma da bu özelliğini kanıtlanmıştır.

LPG ile Zayıflama Yöntemi Ne İşe Yarar

Birçok alanda kullanılan LPG özellikle; selülitlerin giderilmesi, bölgesel olarak incelme, liposuction sonrasında iyileşme dönemini hızlandırma, sarkık deri kısımlarını sıkıştırma gibi alanlarda kullanılmaktadır. LPG yöntemi, cildin mikro dolaşımını etkili bir şekilde düzenleyerek deri altı bağ dokusunun kendi kendisini onarmasını sağlar. Yaklaşık 15 dakika ile 35 dakika arasında geçen seanslar için hastaya özel LPG giysisi verilir. Tedavi esnasında vücut özelliğine bağlı olarak en fazla gereksinim duyulan bölgeler üzerine masajlar yapılır. Bağ dokusu masajı yaparak dokunun elastikiyetini arttırmak ve dokuyu sıkılaştırmak ciddi anlamda kan dolaşımını arttırmak ve vücudunun daha sıkı bir yapıya sahip olmasını sağlamaktadır. Özellikle vücutta oluşan ödemi atmak için çok iyi bir yöntemdir.

LPG ile Zayıflama Yöntemi Faydaları

LPG sisteminin asıl amacı selülitleri yok etmektir. Fakat bölgesel incelme konusunda da etkisi kanıtlanmış olan bir yöntemdir. Dokuları sıkılaştırdığından dolayı güzel görünmeye de yardımcı oluyor.

LPG ile Zayıflama Yöntemini Kimler Kullanmalı

Eğer lokal olarak fazlalıklarınız ve yağlanmanız söz konusu ise bu yöntem size uygun bir yöntem olabilir. Bunun için profesyonel kişilerden görüş almaktan ve onların gözetiminde bu yöntemi uygulamanız faydalı olacaktır. Aynı zamanda şekil bozukluğu olanlarda bu yöntemi kullanabilir.

LPG ile Zayıflama Yöntemi Fiyatı

Fiyatları uygulama merkezine, uygulanacak bölgeye, seans sayısına göre değişmektedir.

Bir önceki yazımız olan Zayıflama İlaçlarının Yarar ve Zararları başlıklı makalemizde zayıfalama hapları kilo verdirirmi, zayıflama hapları işe yarar mı ve zayıflama ilaçları hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 427 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com