Kiloverdirirmi.Com
Mısır Püskülü Çayı ile Kilo Verme
19 Eylül 2017
Taner

Mısır Püskülü Çayı ile Kilo Verme

Mısır Püskülü Çayı ile Zayıflama

Zayıflamak isteyenler için çeşitli yöntemler mevcuttur. Zayıflama çayları bu amaçla en çok kullanılan yöntemlerdendir. Fakat zayıflama çaylarını içerken dikkatli olmak gerekir. Bitkisel zayıflama çaylarını uzmanın önerdiği şekilde ve miktarda tüketmek gerekir. Böylece hem sağlıklı bir şekilde çay içmiş olursunuz hem de kilo vermiş olursunuz. Tabi ki bu çaylar her zaman herkeste aynı etkiyi oluşturmayabilir. Bu nedenle sizi uygun zayıflama çayını deneyerek bulabilirsiniz. Sizler için zayıflamaya yardımcı bitkisel bir zayıflama çayı tarifi vereceğiz. Mısır püskülü başta olmak üzere bu çayımızda avokado yaprağı, sinemeki ve maydanoz bulunuyor.

Mısır Püskülü Çay Tarifi

Malzemeler

  • Mısır püskülü
  • Avokado yaprağı
  • Sinemeki
  • Maydanoz

Hazırlanışı

Tüm malzemeleri bir tencere veya çaydanlık içerisinde kaynatın. Su biraz ısındıktan veya kaynamaya başladıktan sonra malzemeleri koymakta yarar vardır. Malzemeleri koyduktan sonra bir süre kaynatın ve demleyin. Sonrasında ise süzün. Bu çayı günde 2-3 fincan tüketebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ayça Kaya ve Kahve ile Zayıflama başlıklı makalemizde Ayça Kaya Kahve ile Zayıflama, kahve içmenin faydaları ve kahvenin yararları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Sitemizdeki bilgiler tedavi amaçlı değildir, lütfen doktorunuza danışın. Yaşanabilecek sağlık sorunlarında sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir. Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2017