Oje Tüyoları

Paylaş
 

Bayanların vazgeçilmezleri arasında olan ve genellikle erkekler tarafından kokusu nedeniyle pek hoş karşılanmayan kozmetik ürünü oje o kadar çok geliştirildi ve çeşitlendir ki kimi bayanlar bu yeni gelişmeleri kaçırabilmektedir. Bugün oje hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için derledik;

 

Öncelikle ojenin sürülüşü ile ilgili herkesin kafasında ve pratikle geliştirdiği bir yöntem illa ki vardır. Ancak ojenin sürüşünü kolaylaştıran bir oje türü mevcut; kalyon adı verilen oje türünün birçok yararı bulunmaktadır. Tırnakların daha sağlıklı görünmesini ve sertleşmesini sağlayan kalyon tipi oje, aynı zamanda koyu renkli ojelerin altına, tıpkı cila gibi, sürülerek ojelerin çabuk çıkmasını, tırnak etlerine ojenin bulaşmamasını sağlar. Aynı zamanda ojenin üstüne sürülecek kalyon tipi oje, altına sürülecek özellikle koyu renkli ojenin daha parlak olmasına yardımcı olur.

 

Oje sektöründe yeni yeni piyasaya çıkan bir ürün de manyetik ojeler. Bu ojeler oldukça eğlenceli ve herkeste ayrı şekiller alabilme özelliğiyle, yani kişiye özgü oluşuyla bir hayli iddialı durumda. Bu ojelerin uygulanışı ise oldukça basit; manyetik ojeyi sürdüğünüzde ojenin kurumasını beklerken tırnaklarınızın üzerine 5-10 saniye boyunca mıknatısı tutmanız halinde ojenin içersinde bulunan demir parçacıkları hareket etmekte ve orijinal şekillerde bir ojeye sahip olmanızı sağlamakta. Oldukça yeni olan bu ürünler normal ojelere göre biraz daha pahalı fiyatlara satılmakta olup, orijinallikleriyle kişilerin ilgisini çekmektedir. Manyetik ojeler, herkesten farklı ojelere sahip olmak isteyenler için oldukça yerinde bir tercih olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Muzun Cilde Faydaları başlıklı makalemizde muz cilt bakımı ve muz ve cilt bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 698 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com