Öksürük Ve Bitkisel Çözüm

Öksürük Ve Bitkisel Çözüm
Paylaş
 

Öksürük Ve Bitkisel Çözüm

Öksürük rahatsızlığı belli bir hastalığın belirtisi neticesin de var olurken, kimi zaman da sadece kuru bir öksürük olarak bizleri rahatsız etmektedir. Belli bir hastalığın öncüsü olan öksürükler de hemen bir uzman doktora görünmenizi tavsiye ederken, kuru kalıplaşmış öksürükleriniz de bitkisel formüllerle bu hastalığa şifa olabilirsiniz.

Öksürük Zararları

Öksürük deyip geçmemek gerekir, zamanla beyin hücrelerine zarar veren öksürükler, boğazların yıpranmasına da gebe olmaktadır. Var olan bu kuru öksürükler gerekli incelemelerin ardından belli bir hastalığın belirtisi olmadığından emin olduktan sonra bitkisel çözümler denenebilir.

Öksürük Ve Bitkisel Karışım Tarifi

Bir kaşık hipiskos, bir kaşık şahtere otu, bir tutam ıhlamur ve son olarak bir tutam da zencefille karıştırılarak çay haline getiriniz ve bir bardak tüketmenizle birlikte öksürüklerinize artık dur diyebilirsiniz. Bunların haricin de sıcak suyla karıştırılmış bir kaşık veya duruma göre iki kaşık balın şurup niyetine içilmesi de öksürüğe faydalı olurken boğazlarınızı da epeyce rahatlatacaktır.

Hayatımız da en çok var olan öksürüklerin bu gibi bitkisel formüllerle çözüm bulunduğunu belirtirken, doktorların dahi alternatif olarak bitkilere yöneldiğinin altını çizeriz.

Bir önceki yazımız olan Hamilelik Belirtileri Nelerdir Ne Zaman Başlar? başlıklı makalemizde Gebelik Belirtileri Nelerdir, Gebelik Ne Zaman Başlar ve Hamilelik Belirtileri nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 32 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
2017-10-26 10:37:45
yorum ikonu
2017-09-18 11:28:10
yorum ikonu
Tatlı Krizlerinden Korunmanın Yolları | Kiloverdirirmi.Com: […] ihtiyacı, stres, yaşam şekli, beslenme şekli gibi birçok faktöre
2017-09-18 11:12:22
yorum ikonu
Sağlıklı Beslenmek İçin 10 Kural | Kiloverdirirmi.Com: […] uzak durulmalıdır. Vücut suya çok fazla ihtiyaç duymaktadır, özellikle
2017-09-16 18:32:00
yorum ikonu
Verdiğiniz Kiloların Kalıcı Olması İçin Ne Yapmalı | Kiloverdirirmi.Com: […] onca uğraş sonucu verilen kilolar ne yazık ki bir süre sonra
2017-09-14 11:49:32
Kiloverdirirmi.Com