Panik Atak İçin Bitkisel Çözüm

Panik Atak İçin Bitkisel Çözüm
Paylaş
 
loading...

Panik Atak İçin Bitkisel Çözüm

Panik atak nedir?

Panik atak insanın yaşamını alt üst eden ve hayattan zevk almasını imkansız hale getiren bir hastalıktır. Kişide genellikle kalp ağrıları, mide ve karın bölgesinde kramplar, baş dönmesi, mide bulantısı, üşüme veya terlemenin aynı anda görüldüğü, kalp atışlarının göğüsten dışarı çıkacak güçte fırladığı ve göz kararmasının meydana geldiği atak hallerinden oluşmaktadır.

Genellikle yakınını kaybeden veya ölüm haberleri ile çok sık karşılaşan insanlarda görülür. Çoğu panik atak hastalarında ölüm korkusu kanser korkusu kalp krizi korkusu veya beyin kanaması korkusu bulunmaktadır.

Panik atak için şifalı bitkiler

Panik atak hastalarına şifalı bitkiler ve diğer çözüm yollarını diğer yazılarımızda belirteceğiz ama hastalığın tamamen psikolojik olduğunu kabul etmenin tedavinin %90 ını oluşturacağından emin olabilirsiniz.

Fakat ölüm korkusu hala devam etmekte. Diğer yazılarımda sizlere gerekli tüm bilgiyi, panik atak için bitkisel çözüm önerilerini belirteceğim. Özellikle bir kaç bitki yani sarı kantaron, melisa, kedi otu gibi diğer şifalı bitkilerin bulunduğu bitki çayı karşımları sizlere iyi gelecektir.

Bir önceki yazımız olan Güneş Lekelerine Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde güneş lekelerine bitkisel çözüm, güneş lekesi bitkisel nasıl geçer ve güneş lekesi bitkisel tedavi hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 449 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com