Portakal Kilo Verdirir Mi?

Paylaş
 
loading...

Sizlerle bir kilo verdirme ve kilo aldırma makalesinde daha buluşmuş olduk ve bu sefer sizlere şu başlıklar altında bilgiler sunacağız ve işte sizlere özel olan o başlıklarımız; ”Portakal kilo verdirir mi, Portakal kilo aldırır mı?” Evet, bunların cevabını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz zira bu konu hakkında sizlere muhteşem bilgiler vereceğiz ve muhteşem yöntemler söyleyeceğiz. İşte sizler için özel olarak hazırlanmış olan yazımız: ”Portakal kilo verdirir mi yoksa kilo aldırır mı?” adlı makalemiz..
product_93Sadece portakal mı? Dünya üzerinde ne kadar meyve varsa bunların hepsi sizin kilo vermenize yardımcı olan faktörlerdir. Portakal, elma, kivi, muz veya diğer tüm meyveler sizin kilo vermenizde veya kilo almanızda oldukça faydalı besinlerdir aynı zamanda bu kilo verme işini sadece bu meyvelere bağlayarak yapamazsınız yani kendinize özel olarak birde diyet listesi oluşturmanız gerekiyor. Eğer kilo vermek istiyorsanız birde bu işlemi beyninizde tamamen bitirmeniz gerekiyor yani kilo verme olarak değil de daha çok; ”Ben kilo verirsem artık daha sağlıklı bir hayata kavuşacağım” şeklinde düşünmeniz gerekiyor. Portakal, sizlere kilo verdirtebilir fakat kilo aldırtabilirde. Bunun için mutlaka dengeli bir şekilde portakalı tüketmeniz gerekiyor yani günlük 1 adet veya günlük yarım adet portakal tüketmeniz de hiç bir sorun bulunmuyor, eğer bu portakalı aşırı derece de tüketmeye başlarsanız işte bu zaman kilo almaya başlarsınız ve bu kilo almanıza asla engel olamazsınız. Herşeyi yeteri kadar ve canınız istediği kadar tüketin fakat şimdi canınızın istediği kadar dedik ama; ”Öyle gidipte günlük 5, 10 adet portakal tüketmeyin, bunun yerine yukarıda söylediğimiz şekilde portakal tüketirseniz kilo verebilirsiniz, eğer uymazsanız kilolu günler sizi bekleyecektir.” Unutmayın, sadece portakal değil diğer tüm besinleri tüketirken yeteri kadar tüketmeye özen gösterin.

Bir önceki yazımız olan Üzüm Kilo Verdirir Mi? başlıklı makalemizde Üzüm Kilo aldırır mı, Üzüm Kilo Verdirir Mi? ve Üzümün faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 1065 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com