Saçları Dolgunlaştırma

Paylaş
 

Bayanların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de; ”Saçları dolgunlaştırma yöntemleri!” Saçlarınızı dolgunlaştırmak adına çevrenizde bir çok yöntem veya tüyo bulabilirsiniz hatta bizlerde sizlere burada saçlarınızı dolgunlaştırabilecek bazı şeylerin tüyosunu vereceğiz ve işte sizlere saçlarınızı dolgunlaştırabileceğiniz yöntemler!

hacimlisaçlar

Saçlarını dolgunlaştırmak isteyen bayanlar kuaförlerine tonla paralar harcıyorlar hatta maşa yöntemlerinin bir çoğunu deneyerek bu konuda saçlarının daha fazla yıpranmasına neden oluyorlar yani maşa yöntemleri sizlerin saçı üzerinde bir yere kadar etki edebilir, bir yerden sonra saçlarınızın yapısı ve derisini bozacağı için zararlı bir yöntem haline gelecektir. Maşalar yerine saçlarınıza saç spreylerini kullanabilirsiniz, saç spreyleri sayesinde maşanın verdiği etkinin daha fazlasını alabilirsiniz. Detaylı olarak saç dolgunlaştırma yöntemleri;

  • Yukarıda da dediğimiz gibi saç spreylerini kullanabilirsiniz fakat orjinal bir değere sahip olan saç spreyini kullanmanızda büyük fayda var aksi taktirde bu spreyler saçınızın kötü kokmasına neden olabilir veya saç yapınızın bozulmasına neden olabilir.
  • Saç bakım ürünlerinin satıldığı mağazalardan Avon, Loris gibi markaların ürünlerini almanızda büyük fayda var. Bu markaların bazı ürünleri saçlarınıza daha fazla dolgunluk parlaklık getirebilir.
  • Argan yağı, at yelesi yağı da saçlarınızı dolgunlaştırabilecek olan bazı bitkisel yöntemlerden bir kaçıdır. Argan yağının saçlarınızı uzattığı gibi bir etkisi de bulunuyor.

Sizlere önerdiğimiz bu yöntemleri uzun süreli olarak kullanmayın veya gün içerisinde bu yöntemleri fazlasıyla kullanmayın. Günlük olarak azar bir şekilde kullanmanız sağlığınız açısından daha faydalı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Estetik Operasyonlar Sağlığa Zararlı Mı? başlıklı makalemizde estetik operasyonlar, estetik operasyonlar sağlığa zararlı mı ve Estetik Yaptırmanın Zararları hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 386 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com