Sigara İçenler İçin Cilt Nasıl Korunur?

Sigara İçenler İçin Cilt bakımı
Paylaş
 

Sigara İçenler İçin Cilt Nasıl Korunur?

Özellikle bayanların ciltleri çok hassastır. Hassas bir cilde sahip olan hanımlar sigara içtikleri zaman çok ciddi cilt bozukluğu ile karşılaşabilirler. Sadece hassas ciltlerde değil, sigara içen hanımlar için cilt bakımı çok önemlidir. Sigara içen bayanlarda renk değişimi görülmektedir. Sigaranın cilde verdiği kötü etkiyi nasıl alabiliriz sorusunu Suna Dumankaya cevaplıyor.

Suna Duman Kaya Cilt Bakımı

Sigaranın cilde verdiği kötü etkiyi en iyi bir şekilde almak için armut suyunu öneren Suna Dumankaya, akşamları yatmadan yüzünüzde bir parça armudu cildinize sürerek kötü renk oluşumunu ortadan kaldırabilirsiniz diyen Suna Dumankaya, sigara içen bayanların bu şekilde önlem alabileceklerini vurguluyor.

Sigara İle Sararan Ciltlere Armut Suyu

Her akşam yatmadan önce armudu yüzünüzde dolaştırarak, armut suyunun cildinize temas etmesiyle kötü oluşumu cildinizden alan armut suyu cildiniz için oldukça faydalı oluyor. Sigara içmeyi tabi ki tavsiye etmeyen Suna Dumankaya, ancak sigara içiyorsanız eğer armut suyu ile cildinizi koruyabileceğinize dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme başlıklı makalemizde Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme nasıl yapılır, göğüs dikleştire kremleri ve göğüs dikleştirme egzersizleri hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 676 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com