Sigaraya Bitkisel Çözüm

Sigaraya Bitkisel Çözüm
Paylaş
 
loading...

Sigaraya Bitkisel Çözüm

Sigara kullanmanın zararlarını diğer yazılarımızda okuyabilirsiniz. Bağımlılık yaratan ve insan ömrünü kısaltıp akciğer kanserine neden olan sigara tiryakiliğine bitkisel çözüm yollarını bu yazımızda bulabileceksiniz. İlk olarak saraçoğlu ‘nun bitkisel tedavi yönteminden bahsedelim…

Saraçoğlu Sigarayı Bırakmak İçin Bitkisel Çözümler

Sigarayı Bırakmaya Yardımcı Bitki Karabaş Kökü

Sigaraya bitkisel çözüm önerileri sorulduğunda saraçoğlu karabaş kökünden bahsetmektedir. Her sigara arzuladığınızda beş veya altı santim uzunluğunda (ortalama bir kibrit çöpü boyutlarında) karabaş kökünü ağzınıza alın. Bu bitkiyi dilinizde emdikten sonra yutabilir veyahut tükürebilirsiniz.

Günde kaç adet sigara içiyorsanız, yani her sigaraya olan isteğinizde bir iki santim bu kökleri çiğneyin. Bu ilk tedavi yönteminin ardından diğer bitkisel çözümler hakkında bilgilendirelim.

Sigarayı Bırakmaya Yardımcı Bitki Kara Kekik Otu

Bir diğer sigaraya çözüm yolları ise kara kekik otudur. Kara kekik bitkisini yaklaşık 3 su bardağı suyu kaynattıktan sonra içine atınız. Ortalama 2-3 dal yetecektir.Ve bu karışımı 15 dakika kaynattıktan sonra soğuması için cam kavanoza koyunuz. Her sigara içmek istediğini de bir çay bardağı bu karışımı tüketin ve ardından sigaranızı için.Bu karışım sayesinde sigaradan tiksinecek ve sigara kullanma arzunuz sona erecektir.

Bir önceki yazımız olan Güneş Lekelerine Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde güneş lekelerine bitkisel çözüm, güneş lekesi bitkisel nasıl geçer ve güneş lekesi bitkisel tedavi hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 262 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com