Squat Egzersiziyle Kilo Verilir Mi ?

Paylaş
 
loading...

Squat Egzersiziyle Zayıflamak

Squat egzersizi; pilates topuyla yapılan bir egzersiz çeşididir. Squat egzersizi pilateste kullanılan ve pilates egzersizleri içinde popo sıkılaşmasını ve selülitlerin yok olmasını sağlayan bir egzersiz tekniği olmasıyla dikkat çekmektedir. Squat hareketi sayesinde bel ve popo bölgenizde incelme hissedecek ve böylece o bölgedeki oluşan yağların giderek zayıfladığınızı fark edeceksiniz.
Squat egzersizi ile zayıflamak için ihtiyacınız olan tek gereç bir pilates topu olmaktadır. Squat egzersizini yapmak için pilates topunu yere koyun ve pilates topuna arkanızı dönün. Ardından da sağ bacağını arkadan pilates topunun üzerine koyun. Biraz çömelin ve bacağınızı pilates topunun üzerinde ileri geri yaparak egzersize başlayın.
Squat egzersiziyle zayıflamak için yukarıda belirttiğimiz şekilde egzersizi her gün düzenli olarak yaptığınızda zayıfladığınızı göreceksiniz.

Squat Egzersiziyle Evde Zayıflamak İçin Video

[youtube id=”y-H9V0Tt9-4″ width=”490″ height=”300″]

Bir önceki yazımız olan Zayıflama Ayakkabısı Zayıflatır Mı ? başlıklı makalemizde Ayakkabı ile zayıflama, Zayıflama Ayakkabısı kilo verme ve Zayıflama Ayakkabısının zararları hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 1085 kere okundu.
  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. […] de olsa kaybolmasına yardımcı olacaktır. Özellikle havuzda veya denizde yani suda yapılacak egzersiz hareketleri selülite karşı daha da etkili […]

  2. Sercan dedi ki:

    Squat yaparak arkadaşım 1 ayda 4 kilo verdi bende yakında başlayacağım inşallah bende kilo verebilirim.

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com