Tırnak Mantarına Bitkisel Çözüm

Tırnak Mantarına Bitkisel Çözüm
Paylaş
 
loading...

Tırnak mantarına bitkisel çözüm

Tırnak mantarı için şifalı bitkiler

En sık görülen ayak hastalıklarından bir tanesi olan ayak mantarları ikiye ayrılıyor. Bir düz ayak mantarları iki de tırnak mantarlarıdır. Her ikisi için de tedavi mümkünken olup sürecinde, acıtıcı ve sıkça kaşıma hissi veren bir rahatsızlıktır. Çeşitli ilaçlarla çözüm bulunabilecek tırnak mantarları için bitkisel formüllerle de çözüm bulunabilir.

Tırnak Mantarı İçin Bitkisel Kür Tarifi

Tırnak mantarları için ilk olara bitkisel formüller ile kür yapımı gerekmektedir. Bu tedavi türünde ana malzememiz ısırgan otudur. İlk olarak ısırgan otunu kurutun ve kuruttuktan sonra, bir kaban su ve ısırgan otlarını ilave edin. Bu karşımı beş dakika boyunca karıştırdıktan hemen sonra mantarlı olan bölgeye bu karışımı sürün. Belli bir süre sonra bu şekilde tedavi yöntemini takip ederek başlıca çözüm bulabileceğinizin altını çizerken, çoğu tırnak mantarı hastanın bu şekilde tedavi olduğu da söylenmektedir.

Ayrıca şunu da belirmeliyiz ki tırnak mantarları için oluşturacağınız karışımları mutlaka 10 dakika boyunca mantarlı bölgeye sürün. 10 dakikanın altında deriye işlemeyeceğinden ötürü işe yaramayabileceğinden ötürü böyle bir sınırı da belirtmemiz sizler için iyi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Güneş Lekelerine Bitkisel Çözüm başlıklı makalemizde güneş lekelerine bitkisel çözüm, güneş lekesi bitkisel nasıl geçer ve güneş lekesi bitkisel tedavi hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 236 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com