Üzüm Maskesi Nasıl Yapılır?

Üzüm Maskesi Nasıl Yapılır
Paylaş
 

Üzüm Maskesi Nasıl Yapılır?

Üzümün yararları nelerdir?

Yapılan araştırmalar sonucu üzüm için tabir yerindeyse eğer “bir eczane” gibi tabiri kullanılmıştır. Neredeyse bütün vitamin kaynaklarını içerisinde barındıran üzüm meyvesi birçok organa faydalı olduğu gibi birçok hastalığında en büyük düşmanı olarak biliniyor. Özellik bağışıklık sistemine büyük bir katkı sağlayarak kuvvetlendirici etkisi, beyine sağladığı büyük enerji katkısı ve zararlı maddelerin dışarı atımında büyük bir rol oynayan üzüm, cildinizde de bir o kadar etkili. Güzellik maskeleri arasında neredeyse en etkilileri arasında yer alan üzüm maskesi ise özellikle karma ciltlere önerilmekte. Yorgun ciltler de daha iyi sonuçlar veriyor.

Üzüm maskesi nasıl hazırlanır?

Üzümü sıkıp, suyunu damla damla 2 kahve kaşığı nemlendirici kremin içine katın. Maskeyi yüzünüze sürüp 10 dakika bekletin. Haftada 1 kez uygulayın.

Bir önceki yazımız olan Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme başlıklı makalemizde Ameliyatsız Göğüs Dikleştirme nasıl yapılır, göğüs dikleştire kremleri ve göğüs dikleştirme egzersizleri hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 156 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com