Yağ Yakan Diyet Programı

Yağ Yakan Diyet Programı
Paylaş
 

Yağ Yakan Diyet Programı

Dengesiz beslenme ve sağlıksız ürünleri tüketme sonucunda vücudumuzda biriken fazla kaloriler yağ haline gelerek kilo oluşturmuştur. İhtiyacımızdan fazlası kadar besin tüketmek, yağ oranı yüksek ürünleri yemek, kalorisi ve proteini fazla olan gıdalarla beslenmek kilolu olmamıza sebebiyet vermiştir. Kilo biz bayanlarda uğraşılması güç ve hoş olmayan bir sorundur. Tatilde denize gidip yüzememek, otururken problem yaşamak ve sportif faaliyetleri yapamamak kadın olarak içimize sinmeyen bir durumdur. İşte bizde sizi bu problemden kurtarmak için yağ yakan diyet programını sunmayı düşündük. Programa uyarak fazla yağlarınızdan kurtulabileceksiniz. Yağ yakmanın temel kuralı doğru gıdalarla beslenip spor yapmak olduğu için program çok iyi hazırlanmalıdır. Denenmiş yağ yakan diyet programı aşağıda yer almaktadır.

Standart 1 gün içinde neler yemeniz gerek, hangi ürünlerle beslenmelisiniz şeklindeki sorunu cevabı vakitlere göre verilmiştir.

Sabah Kahvaltısı: Fındık Ezmesi – Limon sıkılmış soda – Bol asitten dolayı sadece limon tüketmek (2-3 adet)

Öğle Yemeği: Limon sıkılmış soda – Light diyet ton balığı, maydanozlu sebze salatası

Akşam Yemeği: Konserve diyet ton balığı – maydanozlu yeşil salata – bitter çikolata

Ara öğünlerde ise limonata veya greyfurt suyu içmeniz önerilir.

Diyet Limonata Tarifi

2 yemek kaşığı limon suyu, bir yemek kaşığı şeker içermeyen marmelat, çok az miktar kırmızıbiber. Bu karışım 250 ml. su ile karıştırıp içilecektir.

Yağ yakmadan diyetten daha çok spor yapmanın fayda sağlandığı çokça kez kanıtlanmıştır. Her sabah ve akşam düzenli spor yapan, koşan, yürüyen ve belli egzersizleri yapan bayanlar yağlarından kurtulmuşlardır. Verdiğimiz diyet tek başına çok az işe yaramaktadır. Spor ile birlikte yapılacak yağ yakan diyet programı çok başarılı sonuçlar verecektir.

Bir önceki yazımız olan 3 Günlük Şok Diyet başlıklı makalemizde 3 Günlük Şok Diyet Listesi, hızlı kilo verdiren diyet ve hızlı zayıflama hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 198 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com