Zayıflama hapı ile verilen kilolar kolay geri alınır mı?

Zayıflama hapı ile verilen kilolar kolay geri alınır mı?
Paylaş
 

Zayıflama hapı ile verilen kilolar kolay geri alınır mı?

Beslenme hapları öncelikle bir uzman diyetisyen tarafından kişiye tavsiye edilmelidir. İlk adım olarak uzman bir diyetisyen ile başladığınız zayıflama hapların da kullanımdan sonra kilo alır mıyım sorusu herkes tarafından soruluyor. Sizler için yapmış olduğumuz araştırmalar doğrultusunda bu soruya cevap aradık.

Zayıflama Hapları Kalıcı Kilo Verdirir mi?

Beslenme uzmanı Ayça Ilıca’nın yaptığı açıklamalarda bu soruya cevap veren türdendi. Ayça Ilıca’nın bu konuya değinerek “zayıflama hapları kullanılmadan önce mutlaka bir diyetisyen kontrolünden geçilmeli ve kişinin boyuna, kilosuna, yaşam tarzına ve özelliklerine göre zayıflama hapları verilmesi gerekmektedir. Sadece zayıflama haplarıyla değil zayıflama hapları kullanırken de mutlaka bir diyet listesinin olması ve kişinin bu beslenme programına uyması gerekmektedir. Ben hap kullandım, haplarım bitti ve istediğim kiloya indim mantığı ile tekrar önce ki beslenme alışkanlıklarına devam edilirse tekrar kilo alınması mümkündür. Bunun için yapılması en doğru şey; uzman diyetisyenler tarafından kontrol edilerek doğru zayıflama hapı ve doğru beslenme programı, bu süreçten sonra da eski alışkanlıklardan uzak durmak” diyerek bu konuda ki soruları yanıtladı

Bir önceki yazımız olan Hızlı Kilo Vermeye Yardımcı 5 Besin başlıklı makalemizde Hızlı Kilo Vermeye Yardımcı Besinler, hızlı zayıflatan yiyecekler ve kilo verdiren besinler hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 204 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com