Zayıflamak İçin Uyulması Gereken 7 Adım

Zayıflamak İçin Uyulması Gereken 7 Adım
Paylaş
 

Zayıflamak İçin Uyulması Gereken 7 Adım

Günümüz insanının en ciddi problemlerinden biri olan aşırı kilolardan kurtulabilmek için uygulayabileceğiniz önemli taktikler bulunmaktadır. Bunları zayıflamak için uyulması gereken 7 adım olarak sıralayabiliriz. Sonbaharın gelmesiyle yapılan günlük aktiviteler ve hareketler yerini sürekli olarak kapalı alanlarda oturmaya ve hareketsizliğe bırakmaktadır. Sizler de zayıflamak istiyorsanız mutlaka bu 7 adımı uygulamalı ve değişiklikleri kendi gözlerinizle görmelisiniz.

Kilo Vermek İçin Yapılması Gerekenler

1- Günde 7 bardak ılık ya da sıcak su içmek

2- 3’ü ana 4’ü ara olmak üzere toplamda 7 öğün yemek yemek.

3- Toplam olarak günde 7777 adım atmalısınız. Bunu özel telefon uygulamaları ya da minik adım sayarlarla ölçebilirsiniz.

4- Akşam 7’den sonra asla yemek yememelisiniz.

5- Haftada 1 kez düzenli olarak aynı gün olmak üzere 7 hafta üst üste tartılın.

6- Toplamda tüketimini arttırmanız gereken 7 besin bulunmaktadır. Bunlar; ekşi ve az şekerli sebze ve meyveler, yeşil salata, müsli ve yulaf ezmesi, yağsız süt ürünleri, yağsız ve derisiz beyaz et, bakliyatlar ve tahıllar.

7- Toplamda tüketimini azaltmanız gereken 7 besin bulunmaktadır. Bunlar; beyaz un ve şeker, fazla tuz, şekerli ve asitli içecekler, kızartma, şarküteri ürünleri, yağlı katkılar ve soslar, kaymak ve tavuk derisi.

Zayıflamak için uygulayacağınız bu özel liste sayesinde sizler de ideal kilonuza en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Yapacağınız her ekstra hareket de size kilo kaybı olarak geri dönecektir.

Bir önceki yazımız olan Atıştırarak Zayıflayın başlıklı makalemizde atıştırarak zayıflama, yemek yiyerek zayıflama nasıl olur ve yiyerek kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 560 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com