Kiloverdirirmi.Com
Zayıflamak İsteyenler İçin İlginç Tüyolar
13 Eylül 2017
Sinem

Zayıflamak İsteyenler İçin İlginç Tüyolar

Zayıflamak İsteyenler İçin İlginç Tüyolar

Zayıflamak için en güzel dönemdesiniz. Bu dönemde uygulayacağınız birçok çeşitli diyette dikkat etmeniz gereken en temel özellikler hepsi için geçerli kurallardır. İster Karatay Diyeti uygulayın, ister Dukan Diyeti uygulayın, ister kendinize özgü geliştirilen bir diyet programını uygulayın hareket etmeden zayıflamanız mümkün olmadığını söyleyen uzmanlara kulak asmak gerekir. Tabi ki kilo verirsiniz ama unutmayın ki hemen geriye alacağınız bu kiloları vermenin ne anlamı var ki! Şimdi önemli ölçüde birçok insanın söylediği bu önerileri bir yazıda sizin için topladık. Bu yaz siz artık fazla kilolarınızdan ömür boyu kurtulmuş olacaksınız.

Kilo Verme Yöntemleri

Bol Su İçerek Kilo Ver

Uzmanlara göre birinci kural öncelikle sıvı tüketimini asla elden bırakmamalısınız. Çünkü sıvı tüketimi sayesinde vücudunuzun metabolizması hızlanır ve bağırsaklarınız daha aktif bir şekilde çalışmaya başlar. Ayrıca yağ yakımını hızlandırdığınız için kilonuzu kaslardan kaybetme gibi bir durumunuz söz konusu olmaz.

Kalori Düşürerek Kilo Ver

İkinci adım yemeklerinizin miktarını veya porsiyonunuzu küçültmelisiniz. Kalori alımının azaltılması kilo vermenize en çok yardımcı olacak durumdur. Sonrasında biraz hareket günlük vücudunuza aldığınız kaloriden çok yakmanız gerekiyor ki kilo verebilesiniz.

Oynayarak Eğlenerek Kilo Ver

Zayıflamak isteyenler için ilginç tüyolardan biri de oynamaktır. Aslında yürüyüşe fırsat bulamayan evden dışarıya çıkamayanlar için mükemmel bir spordur. Dans etmek, halay çekmek, misket oynamak… Hem zihinsel hem bedensel bütün fazla olan şeyleri atacaksınız. Ve siz gerçek anlamda her gün rahatlamanın en güzel yolunu keşfetmiş olacaksınız.

Ekmek Yemeyerek Kilo Ver

Zayıflamak için en önemli tüyolardan biri de ekmekten uzak durmaları yerine tam buğday ekmeği ile öğünlerini desteklemeleridir. Kilo verme durumunda en önemli durumun aç kalmamak olduğunu unutmayın. Hem tok olacaksınız hem de kilo vereceksiniz. Öğünlerinizi 6 öğün yerine Canan Karatay’ın dediği gibi sadece iki öğüne indirmeye ve sabah kahvaltısını çok sıkı yaptıktan sonra kilo vermenin tadına doyum olmayacak. Zayıflamak isteyenler için ilginç tüyoları aldıktan sonra gerisi çorap söküğü gibi gelecektir merak etmeyin

Bir önceki yazımız olan Hızlı Kilo Vermeye Yardımcı 5 Besin başlıklı makalemizde Hızlı Kilo Vermeye Yardımcı Besinler, hızlı zayıflatan yiyecekler ve kilo verdiren besinler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum Bırak

Sitemizdeki bilgiler tedavi amaçlı değildir, lütfen doktorunuza danışın. Yaşanabilecek sağlık sorunlarında sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir. Tüm Hakları Saklıdır © 2013-2017