Zayıflamak İstiyor musunuz?

Zayıflamak İstiyor Musunuz
Paylaş
 

Zayıflamak İstiyor musunuz?

Şüphesiz fazla kilosu olan herkes zayıflamak ister ama çoğu insan bir türlü zayıflayamaz çünkü sadece ister ama harekete geçmez zayıflamak için bir çaba vermez ya da harekete geçse dahi sadece bir kaç gün süren diyetler ufak tefek spor hareketleri vs. sonra kendisinde bir değişim göremediği için vazgeçer ve yine aynı haliyle devam eder.

Kilo Vermek İçin Karar Vermek

Hayatımızdaki her şey kendi verdiğimiz kararların sonucudur. Artık “Zayıflama” deyin ve harekete geçin “zayıflamak istiyorum” demek bir eylem değildir. Bu sihirli sözcükle zayıflamak imkansız ama zayıflamak istiyorum sihirli sözcüğü söyledikten sonra gereken eylemleri de yaparsak milyonlarca insanlar gibi bizde zayıflayabiliriz. Şöyle düşünmemiz gerekiyor; onlarca kilo veren insan var bunları hepimiz gördük ve görmeye devam edeceğiz peki biz neden kilo veremiyoruz bizim diğerlerinden ne eksiğimiz var? Tabiki de sizinde düşündüğünüz gibi hiç bir eksiğiniz yok ihtiyacınız olan tek şey kendinize inanmak. Diyet, kendinize inandığınız anda diğerlerinden daha iyisini başarabilirsiniz. Çünkü siz mükemmel bir varlıksınız siz insansınız kusursuz yaratılmış bir insan bu nedenle istediğinizde yapamayacağınız hiç bir şey yok.

Fazla Kilolardan Kurtulma Yolları

Kilo verme, fazla kilolarınız var ve artık zayıflamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Zayıflamayı ister ve bununla ilgili çabalarda bulunursanız sizde zayıflayacaksınız demektir. Fakat çok fazla yemek yer ve hareketsiz bir yaşam biçimi oluşturursanız kendinize bunun sonucu kaçınılmaz olarak fazla kilolarınızla yaşamak zorundasınız.

Bir önceki yazımız olan Elma Sirkesinin Zayıflamaya Etkisi başlıklı makalemizde elma sirkesi ile zayıflama, elma sirkesinin faydaları ve elma sirkesiyle kilo verme hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 147 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

Kiloverdirirmi.Com