Zayıflamanın Eğlenceli Yolları

Zayıflamanın Eğlenceli Yolları
Paylaş
 

Zayıflamanın Eğlenceli Yolları

Zayıflamak deyince herkes nedense bir anda stres altına giriyor. Zayıflama fotoğraflarına veya diyet fotoğraflarına baktığınızda bile insanların üzgün suratlarını, düşünen yüzlerini, eziyet çeken hallerini görüyorsunuz. Ama bunlara kanmayın. Bunlar işin abartısı. Aslına bakarsanız, tüketici oyunları. Bu sayede insanlar herkesin bir türlü kilo veremediğini, kilo vermenin imkansız olduğunu düşünsünler diye bunlar oluyor. Bu sayede insanlar da doğal yöntemlerden vazgeçip saçma sapan yöntemlere yöneliyor. Zayıflama haplarının da piyasaya sürüldüğü anda bir an önce patlamasının sebebi bu. Zaten sporsuz diyet, diyet değildir. Bu sayede ancak ve ancak sağlığınıza zarar verirsiniz. Hem eğlenceli bir biçimde hem de sağlıklı bir biçimde zayıflamak, yağ yakmak varken neden böyle yollara başvurasınız ki?

Dans Ederek Zayıflama

Dans etmeyi seviyor musunuz? O halde dans edin. Bunun için herhangi bir kulübe ihtiyaç duymayın. Hem böylelikle arkadaşlarınızla gece dışarı çıktığınız zaman dansınız tepinmekten çıkacak bir anda herkes nasıl öğrendiğinizi sorar hale gelecek ve size hayran kalacaktır. Kendi kendinizi eğitebilirsiniz. Diyorsanız ki zaten ne zamandır aklımda var. Ben kursa yazılayım. O halde bu düşüncenizi ertelemeyin. Yoksa hayatınız boyunca sadece bir düşünce olarak kalıp gidecektir. Bu sayede hem ister istemez hareket edecek hem de bu hareketiniz sayesinde yağ yakmış olacaksınız.

Dans etmek sadece bir örnekti. Tabii ki dans etmeyi sevmiyor olabilirsiniz. Üzülmeyin tek yağ yaktıran aktivite bu değil. Zayıflama ve yağlardan kurtulma sürecini hala eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Öyleyse başka aktivitelere geçelim. Biliyor musunuz evde yaptığınız herhangi bir iş bile size kalori yaktırıyor. Üstelik bunun ağır bir şey olmasına gerek yok!

Yüzerek Zayıflama

Yüzmeyi seviyor musunuz? Yüzmek için illaki yazı beklemeye gerek yok. Yıllık cüzi bir rakama herhangi bir spor salonuna yazılabilir böylece istediğiniz her zaman yüzebilirsiniz. Yüzme sizin için mükemmel bir vücut antrenmanıdır. Uyguladığınız yüzme şekline oranla her yarım saatte 360 kalori yakmanızı sağlıyor. Tabii bu yarım saat içinde aralıksız yüzmeniz gerekiyor. Bu sayede hem yağ yakacak hem de vücudunuzun daha düzgün bir şekil almasını sağlamış olacaksınız. En iyi yüzme antrenmanı ise mesafe ile yapılan antrenmandır.

Yani kendinize bu gibi sevebileceğiniz seçenekler yaratabilirsiniz. Kilo vermeyi sadece aç kalmak olarak nitelendirmeyin. İşte bu gibi güzel ve eğlenceli yollar da yok değil.

Bir önceki yazımız olan Merdiven Çıkmak Zayıflatır mı? başlıklı makalemizde merdiven çıkarak kalori yakma, merdiven çıkarak zayıflamak ve merdiven çıkmak kilo verdirir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
Bu yazı 15 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

YAZAR HAKKINDA

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
2017-09-18 11:28:10
yorum ikonu
Tatlı Krizlerinden Korunmanın Yolları | Kiloverdirirmi.Com: […] ihtiyacı, stres, yaşam şekli, beslenme şekli gibi birçok faktöre
2017-09-18 11:12:22
yorum ikonu
Sağlıklı Beslenmek İçin 10 Kural | Kiloverdirirmi.Com: […] uzak durulmalıdır. Vücut suya çok fazla ihtiyaç duymaktadır, özellikle
2017-09-16 18:32:00
yorum ikonu
Verdiğiniz Kiloların Kalıcı Olması İçin Ne Yapmalı | Kiloverdirirmi.Com: […] onca uğraş sonucu verilen kilolar ne yazık ki bir süre sonra
2017-09-14 11:49:32
yorum ikonu
Bacak İnceltmenin Hızlı ve Kolay Yolları | Kiloverdirirmi.Com: […] o eteği giymek istiyorsanız günde bir saatinizi kendinize kısacası
2017-09-11 19:20:16
Kiloverdirirmi.Com